Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemény, tapasztalat a...

Ribizli :) kérdése:

Vélemény, tapasztalat a lightinthebox.com-ról?

Figyelt kérdés
Gyanúsan alacsony árak vannak, angol oldalakon pedig rengeteg rossz véleményt olvastam, de van akinek semmi problémája nem volt a honlappal, rendeléssel, kiszálított termékkel. Valaki rendelt már innen?

2014. jún. 19. 14:40
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
88%
heló énis rendelni szeretnék róla valamit és énis azon gondolkodtam hogy elég gyanús lehet még azt sem írják ki hogy lehet megrendelni
2014. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
igeeen, nekem is nagyon furcsa es rengetegen irtak hogy nem is jott meg a termek, becsaptak,stb.. de valaki teljesen meg van elegedve...ugyhogy nem tudom mit csinaljak mert mar csomo mindent kineztem
2014. júl. 23. 15:49
 3/40 anonim válasza:
100%
nem tudom, mennyire aktuális még a kérdés, de én elég gyakran rendelek az oldalról és eddig semmi problémám nem volt :)
2014. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Yrisz_ válasza:
91%
Warning a LIGHTINTHEBOX-tól való vásárlásnál!!!!!!Vásároltam a Lightinthe box-tól, kifizettem bankkártyával. Erre ÍRTAK VÁLASZT, hogy addig nem indítják a rendelést amíg el nem küldök a bankkártyámról egy olyan fotót, hogy takarjam le a számokat és csak az utolsó 4 számjegy látsszon!!!!!!!!és a jogsim teljes fotóját "beazonosítás " céljából!! Több, mint 10 éve vásárolok netről, még soha semmilyen cég nem kért ilyent! A mai technikával a legegyszerübb "kitakarni a letakart számokat, a jogsin pedig a fotó, szül.dátum , aláírás is rajta van, ezekkel az adatokkal lehet a legkönnyebben hamis bármilyen igazolványt, bankkártyát stb csinálni...mi a véleményetek?????????????????????
2014. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
80%
Többször vásároltam már tőlük (Paypal-lal). Soha nem volt semmi probléma. Rendeltem már függönyt, pizsamát, bikinit, csaptelepet. Mindegyik az ígért időre érkezett, hibátlan minőségben.
2014. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
75%
Előző vagyok... Ja, és soha nem kértek tőlem semmi letakart bankkártyát, sem igazolványt.
2014. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
74%
Eddig 2x rendeltem, és még vanbak függőben lévő megrendeléseim. Eddig minden rendben, és a megrendelt termékek kiválóak. Remélem a jövőben sem ér majd csalódás. :)
2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
95%

Silány, szemét áruk gyűjtőhelye!!

Rendeltem innen egyszerre több terméket. Szállítás és vám többe kerültek mint az árucikkek. Teljes ár+szállítás után kellett vámot fizetni, hiába volt olcsóbb a kupon kód miatt. Ezen felül +1500 forint a magyar posta sarc, minden egyes termékre. Csomagolás igénytelen volt, a termékek megsérültek. Háromból, kettő silány minőségű volt, penészes, elázott, sérült. Egy árucikk nem is hasonlított a rendelésre.

Rendelési idők nem valódiak, minimum 15-25nap mire megérkezik Kína/Guangzhou-ból, biztosítás nélkül nem fog.

Az oldalon csak pozitív vélemények jelennek meg többit elrejtik,csak az látja aki írta.

Ha gond van saját költségen kell visszaküldeni a terméket. Vámot és egyéb költséget nem térítik vissza.

Soha többé!!!

2015. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
49%
Ribizli rendeltél már? Ha igen,mi a tapasztalat?
2015. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Rókafej válasza:
70%
Szia, én rendeltem estélyi ruhát meg hajdíszt, 220 dollár értékben. Külön küldték a ruhát, meg a hajdíszt, minden rendben volt. Azért érdekes elolvasni a leírásokat, mert a 3-5 nap csak a szállításra vonatkozik, a ruha elkészítése kb. 14 napot vesz igénybe, és még erre jön a szállítási idő. A 3-5 napért fizetni kell, az alap szállítás olyan 21 nap. A sok panaszos nem olvassa el eléggé, és ezért lehet, hogy 2 hónap alatt jön meg a rendelt árú. Nekem kb. rendeléstől számítva, 3-5 napos szállítási idővel 2,5-3 hét alatt jött meg a rendelt árú. Egyébként tökéletes minőségben, pontosan úgy, ahogy a képen látszott. Ami még plusz, és ezt Kínában nem számolják fel, mivel országfüggő - a rendelésre vámot és áfát kellett fizetni. Nekem ez 220 dollárnál 26 ezer Ft plusz volt. Egyébként nagyon szép és minőségi terméket küldtek. Remélem segítettem!
2015. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!