Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemény, tapasztalat a...

Ribizli :) kérdése:

Vélemény, tapasztalat a lightinthebox.com-ról?

Figyelt kérdés
Gyanúsan alacsony árak vannak, angol oldalakon pedig rengeteg rossz véleményt olvastam, de van akinek semmi problémája nem volt a honlappal, rendeléssel, kiszálított termékkel. Valaki rendelt már innen?

2014. jún. 19. 14:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem toluk februarban(!!!!!) egy leggingset, azota nem jott meg. Irtam nekik panaszt es kozoltek, rossz cim miatt nem kuldtek eddig…. Aztan hogy ujrakuldik… kivancsi leszek…
2021. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

3 hete vivok veluk semmi erdemlegesre nem jutottam. A termek legalabb 2 szammal kisebb mint amit a merettablazat jelolt, kertem vissza a nem kis osszeget (atvetelt koveto nap reklamaltam) kb. 1/4-et az osszegnek akartak visszateriteni, amit nem fogadtam el.

Tudtok valami szervet ahova a panaszommal fordulhatok, termeszetesen a ceg kinai. Elore is kosz.

2021. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 George válasza:
100%
Másfél hónapja rendeltem tőlük egy táskát. Egy hónap után kezdtem érdeklődni, hogy mikor kapom meg. Azt állították, hogy már rég kiszállították, de rossz volt a címem, így az áru visszament Kínába. Újra megadtam (azóta már háromszor) a címemet, ami egyébként eredetileg is jó volt, de azóta sincs semmi. PayPal-on fizettem ki,azóta legalább 8 üzenetet váltottunk a PayPal vitarendezési oldalán keresztül, de semmi eredmény.
2021. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ugyanez. Februári leggingsem 5800 volt, előre kifizettem. Nem jött meg. Írtam nekik mailt, jelezték, hogy nem volt jó a címem és visszaküdték a rendelést. Később valami csaj írta, megszervezte nekem az újraküldést, semmi nem jött. Azóta írtam megint, egy kedves úriember közölte velem, hogy a rossz cím miatt sztornó a csomag és akkor küldik újra, ha kifizetem nekik az 1800 Ft-os szállítási költséget. Aha…
2021. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:

Ruhát NE VEGYÉL!!! Rossz szabásúak, vacak anyagból készülnek. Nagyon silány minőség! Ami nem tetszik, azt pedig Kínába kell visszaküldeni, ami nagyon drága. Az oldalon lévő képek a ruhákról munyákoltak, manipuláltak, totál mást fogsz kapni, és persze jó drágán.

Nem tudom a többi termékük milyen, de ruhát semmiképpen sem érdeme tőlük venni.

2021. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Én írtam még 2017. jan. 6-án, hogy pert tervezek ellenük, aztán elfelejtettem posztolni a végkimenetelt :)

40000 Ft körüli összegről volt szó, ez nekem sok pénz, úgyhogy nem hagytam annyiban. Kismillió levelet váltottunk, eleinte minden levelemre csak valami sablon választ kaptam. Aztán kb. fél év levelezés után elegem lett, gondoltam, vesztenivalóm már nincs, úgyhogy tettem egy próbát, és nekiálltam hazudni, mint a vízfolyás :D

Megírtam nekik, hogy a továbbiakban nem velem fognak kommunikálni, hanem az ügyvédemmel és az Európai Fogyasztói Központ Ázsiai webáruházakért felelős illetékesével (gyanítom, nincs ilyen), a "büntető eljárás meggyorsításához" kértem az ügyintéző, a közvetlen főnöke és az oldal tulajdonosi körének nevét, címét és minden elérhetőségét (nyilván ilyet nincs jogom kérni), belengettem pár kínai és európai hatóságot (hogy őszinte legyek, abban sem vagyok biztos, hogy amiket írtam nekik, azok a hatóságok valóban foglalkoznak ilyen ügyekkel), a lényeg, hogy minden létező szervezet nevét megírtam nekik, amiket csak találtam a neten, és relevánsnak tűntek fogyasztóvédelmi szempontból, és rémisztően hivatalos hangzású volt a nevük :D Megírtam, hogy tudom, hogy amit csináltak, az náluk is törvénybe ütközik (valójában fogalmam sincs, hogy így van-e), és hogy Európában ezt olyan szinten komolyan veszik, hogy az illetékes hatóságok a bejelentés utána azonnal leállítják az adott weboldalt, és a teljes vizsgálat ideje alatt - ami évekig is eltarthat - nem is lesz elérhető Európában (na ezt speciel biztosan tudom, hogy hülyeség), és büntetőeljárást kezdeményeznek az összes érintett ellen (nyilván ez sem így van).

A lényeg, hogy én roppant jól szórakoztam, amíg összeszedtem ezt a töméntelen mennyiségű baromságot, kiéltem minden írói ambíciómat :) És a hab a tortán, hogy hatott!!!! Azonnal (kb. egy órán belül!!!) valódi választ kaptam a sablonszöveg helyett, és bár még egy hétig próbáltak alkudozni, hogy kevesebbet utalnának vissza, végül úgy tűnik, valamiért elhitték, hogy valami nagyon nagy ember vagyok (nem), és a teljes összeget visszautalták :) Valójában kb. 3000 forinttal még többet is, mint amennyit én utaltam, gondolom az árfolyamváltozás miatt :D

Hogy őszinte legyek, nemigen bíztam benne, hogy valaha visszakapom a pénzem, inkább csak ventillálni szerettem volna kicsit dühömben. De bejött :) Úgyhogy az én sztorim végül szerencsésen zárult.

A termékeikről nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem át őket, de mindenki kerülje el őket jó messzire, ha nem akar magának ilyen idegbajt :D

2023. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Solaly válasza:

Sziasztok!


11 napja rendeltem egy árut

eddig nem kaptam meg

és nem is tudok sehol reklamálni

csak ezt az egy lehetőséget találtam

áru kifizetve

de nem tudom mikor kapom

ha meg kapom

2023. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Solaly válasza:

Alakul a dolog :D


Ahogy ide offoltam pár órával később eamilt kaptam

ime:

Megrendelése becsomagolva készen áll, hogy a raktárból 24 órán belül elszállításra kerüljön.


De jó

csak az a baj hogy Gyalogos futárral küldhetik

mert még nem ért ide

talán ha riksával indul és nem gyalog már ki is lenne postázva

az biztos hogy nehéz szülés lehet nekik meg válni a csomagomtól

pedig mint említem ki van fizetve a tok és a vonó is

kezdem azt hinni hogy átverés az egész

le nyúlták a pénzem

fű csomó legyek a hortobágyon ha még egyszer vásárlási szándékkal

keresem fel őket

2023. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Solaly válasza:

Hoppá hoppá


fel gyorsult minden

fény sebességre kapcsolt a rendszer

meg érkezett a cumó

csak baszlatni kell a fórumot

és fel ébrednek

2023. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Na, örülök, Solaly. De milyen volt a rendelt cucc? Megfelelt?
jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!