Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemény, tapasztalat a...

Ribizli :) kérdése:

Vélemény, tapasztalat a lightinthebox.com-ról?

Figyelt kérdés
Gyanúsan alacsony árak vannak, angol oldalakon pedig rengeteg rossz véleményt olvastam, de van akinek semmi problémája nem volt a honlappal, rendeléssel, kiszálított termékkel. Valaki rendelt már innen?

2014. jún. 19. 14:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Helló Mindenki!

Én is sokszor rendelek internetről, de rájöttem, hogy nem érdemes minden WEBES oldalra bejelentkezni és rendelni. A Wish-től is kaptam jó és rossz árut egyaránt.

Miért olcsóbbak itt a termékek? Mert mindent ellopnap és az eredeti másolatát adják el!!!

Van amit jól másolnakle és nincs hibája, van amit rosszul. Panasznak itt nincs helye.

Egy biztonságos WEB oldalt ismerek és ez az "ebay".

Itt lehet reklamálni, korrektül intézik a panaszokat is.

Ha az EU-n belülről rendelsz, akkor nem kell vámot fizetni sem!!!

Igaz, egy kicsit drágább lehet, mintha Kína vagy Hong Kong-ból rendelnél, de a vámot biztosan megúszod.

Kezdem értékelni, amit mások mondanak: se számla, se garancia! Akor nem veszek semmit!

Szóval mindenki mérlegeljen. Mennyit ér megneki az"olcsó" áru.

Üdv.

2019. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
31%

Én most akarok rendelni 3d nyomtatót onnan de elkezdtem félni hogy nem jön meg 1-2 héten bellül.

120000-et hagynék ott hitelt vettem fel. Nem tudom mi tévő legyek.

2019. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
81%

Utolsó hozzászóló..

Leírták előtted többen, hogy NEM megbízható az oldal... Ha már hitelt kell felvenned 120 ezer Ft-ra, akkor már olyan helyről rendelnél, ahol azt írják, hogy megbízható.

Én, ha ismeretlen oldalról rendelnék bármit is kizárt dolog, hogy ne néznék utána az oldalnak és a véleményeknek, legyen szó külföldi vagy országon belüli honlapokról és cégekről. Ez alól az sem kivétel, ha 2000 Ft-ot költenék.


Most őszintén, aki ennyire hülye, arról nem tudok mit mondani.. Én is szemeztem ezzel az oldallal addig, amíg utána nem néztem. El kell felejteni. Pont.

2019. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Anno feleségem rendelt valami pár dolláros vacakot, akkor azt kiszállították. Legutóbb elkövettük azt a hibát, hogy rendeltünk egy ~30 ezer Ft értékben. Hetekig nem érkezett meg, majd kiderült, hogy feladtak, majd ők hívták vissza a csomagot. Most próbaljuk visszaszerezni a pénzünket. Ja, és angolul írtunk nekik, google translate magyarul valaszoltak olyat, aminek semmi értelme nem volt.
2020. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
Én rendeltem róla egy ledszalagot kb. másfél hónapja és még nem jött meg, pedig azt írták hogy 3-5 nap a szállitás. Kicsit félek hogy nem fog megjönni mert akkor 7000 Ft úszik...
2020. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:

Sziasztok,

tud valaki adni egy telefonszámot vagy email címet, ahol el lehet érni őket?

Köszi előre is.

2020. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Pongrácz Gergely válasza:
74%

Hello All,


Rendeltem ezektől a kis cigányoktól... A lényeg h elérni nem lehet őket és nagy rakás szar az egész.


Történt ugyanis hogy egy ruhát rendeltem tőlük, amely 6500 Ft volt. Szállításra két opció volt egy "gyors" 3-6 nap - 6500 Ft; "hagyományos" 6-10 nap 3000 Ft.


A gyorsat választottam, mert egy barátom szülinapi ajándékáról volt szó. Email értesítést persze nem kaptam, hanem itt maradtam a weboldalon, azon keresztül láttam mi van. A státusz elég hamar késésre lett állítva... így aztán világos lett h rohadt mind1 lett volna milyen szállítást választok.


Ezt követően a DHL egy érthetetlen terjedelmű litániában jelezte h vámkezelni kell, .... min még 6500 Ft. : |


Hogy miért fizettem, ki tudja, lehet ha kinyitom a dobozt egy rakás szar lesz benne a ruha helyett amit akartam. Szülinapra úgy se ér ide.



Ne rendeljetek semmit mert nagyon gyászos.

2020. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 tabaadrienne válasza:

SOHA TÖBBET!!! Rendeltem kb. 31.000 Ft- ért karácsony előtt 1,5 héttel. 6000 Ft szállítást fizettem, hogy szupergyorsan jöjjön. Sírt a lelkem a szállítási díj miatt. Azért rendeltem ennyiért, hogy legyen értelme a 6000 Ftnak, mert amit eredetileg a kisfiam kért az a szállítási költség harmada lett volna. De megszűnt a forgalmazása annak, amit kért így vásároltam dugi készletre is és a szállítási költség máris elenyészőnek tűnhet. Bár ne tettem volna. Már egy kosárnyi indokot írtak, hogy miért nem jön a csomag és ígérik, hogy mikor jön. Persze nem jön és újra ígérnek valamit.

Adrien

2021. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 kíváncsiskodóó válasza:

Sziasztok,


Én most kaptam meg a lánykámnak rendelt zippzáras felső ruházatot.

Messze elmarad a képeken mutatott fotótól.

Írtátok, hogy lassan jon meg a posta ezert kifizettem az 5 ezer valahány száz forintos gyors posta díjat (ez az én hibam) is hogy névnapjára itt legyen. Rendeléstől számított pár napon belül így meg is jött a termék.

Ennek ellenére senkinek nem ajánlom. Nem is tudom, hogy adom át ezt a lányomnak olyan gyenge minőség,anyagában és színében is. A varrás jó.

lightinthebox No!!!!!!

2021. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
Kínai, ócska hamisítványok. NE rendelj!
2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!