Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Határozott idejű szerződés az...

Határozott idejű szerződés az UPC-vel, mégsem szűnt meg a net?

Figyelt kérdés
1 éve Budán laktam egy albérletben fél évet. A netet 1 évre lehetett kötni, ez volt a legrövidebb. Kiköltöztem, a helyemre jött ember, de fizették rendesen a számlákat. Aztán ők is kiköltöztek, most már nem is tudom, kik laknak a lakásban. Azóta én meg már külföldön élek, kíváncsiságból beléptem az UPC netes felületére, és látom, hogy 15 hónappal a szerződés megkötése után is még él a net, látszik az adatforgalmon. Emellett meg látom, hogy 20.000 forint tartozás van feltűntetve. Ilyenkor mit lehet tenni? Az UPC rajtam fogja behajtani?

2014. nov. 10. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem határozott idejű volt, hanem a hűségidőt vállaltad ennyi ideig. Az nyilván lejárt, de a szerződés nem szűnik meg, hanem tovább él, esetleg már kedvezményes kondíciók nélkül. Mindenképpen fel kell bontanod a szerződést.
2014. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg le nem mondod addig él. Kötsög UPC amíg csak tud leszívja a pénzed.
2014. nov. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a szerződés a nevedre szól addig az adósságot is rajtad fogják behajtani. Fel kell mondanod. Azonban jó ha felkészülsz, hogy az eddig felhalmozott adósságot ki kell fizetned. Mivel a Te hanyagságodból következően alakult így, nem fogja meghatni őket, hogy nem te használtad a hálózatot fizetés nélkül. Így jártál, okulj belőle.
2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!