Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új router = nincs seed, van...

Új router = nincs seed, van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Hogy őszinte legyek, általában az utolsók közt vagyok, akik segítséget kérnek, mindent meg szoktam oldani egy kis google és türelem segítségével, de a mostani probléma kifogott rajtam, így kénytelen vagyok új topicot nyitni (az elsőt).


A helyzet az, hogy eddig egy ZTE ZXV10 típusú routerem volt, melyen be volt állítva számomra DHCP reservation, DMZ host és még Port fowarding is, ment is szépen minden rendesen. Aztán 2 napja nagyobb internet csomagot kaptunk, ami magával hordozta azt is, hogy egy teljesen új routert szerelt be a szolgátató, a neve Speedport W 724V, a telekomos verzió, screenshot:


[link]


Miután meglett, itt is azonnal beállítottam a DMZ-t, DHCP-t és a portokat, ám valami még mindig nem stimmelt.


A torrent kliensben piros minden seedelt torrentem az esetek 80%-ában, ritkán tudok ténylegesen vissza is tölteni (vagy csak járatni a klienst, hogy csökkenjen a kötelezettség, lévén, hogy nem mindig vannak leecherek). A torrent setup guide 10054-es hibakódot adott a feltöltési tesztre. Egy uTorrent 3.4.2-es verzióról van szó egyébként. AVG-n és tűzfalon belül is kivételekbe raktam a klienst, de ami nagyon idegesít, az a fent említett screenshoton látható router tűzfal, amit nem lehet kikapcsolni, nincs rá beállítás. Szerintem ez okozza a problémát. Hála Istennek jelenleg megy a seed, szóval a hibáról nem tudok screenshotot csatolni, de amint ez változik, megint írok. A kérdés tehát adott: mit lehetne tenni e hiba kiküszöbölése érdekében?



2015. febr. 22. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt is a UPC router... Nevetséges. Idáig kifogástalanul működött, ma viszont gondolt egyet, és immáron nincs seed és ezzel, nincs Utorrent se.


Többféle Utorrentet próbáltam már telepíteni, mindhiába... Egyikkel sem működött. HTTP 404, és itt is a 10054-es hibát dobálja ki. Ezt a kettőt felváltva...

2016. febr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, a piratebay kiválóan működik (mármint seedeli, és letölti az adott torrentet/torrenteket) de Ncore-ról, nem... Ott halott minden torrent.
2016. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legalább is nálam. Persze hogy nem állítom, hogy a ncore-on minden torrent halott (mielőtt bárki belém kötne)... Csak leírtam, hogy nálam nem működik, és nem tölti le a torrenteket ncore-ról. Nálam csak ott lép fel ez a 10054 és HTTP 404-es hiba.
2016. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!