Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért posztol a facebookon...

Miért posztol a facebookon egyre több nő tenger partos pozolós képet? Ez ennyire menő lett manapság? Mire jó azt, hogy párkapcsolatban élő nők, a párjuk nélkül mennek el nyaralni?

Figyelt kérdés
Egyre több nő ismerősöm között látom,hogy ahelyett,hogy a párjával mennének nyaralni,inkább a barátnőkkel mennek,tengerpatra nyaralni,vagy bárhova,aztán ott pozólgatnak a barátnőkkel.Nem irigykedem mert én is megtehetném,de én ha megyek,akkor a párom az első aki eszembe jut,hogy elmenjek.Manapság miért lett olyan menő ez a sok csajos buli?
2015. márc. 5. 07:00
 1/1 anonim válasza:

Mi bizonyos szempontból ellentétesek vagyunk a férjemmel. Ő imád buliba járni, meg hangos kocsmába, én meg inkább elvonulok egy jó könyvvel és hagyjonengemmindenkibékén.

Vannak közös és külön programjaink is.

Pl most nyáron barátokkal megyünk motoros találkozóra. A férjemék motort néznek akik meg nem, azok jönnek velem kirándulni.

Nem kell egymás s..gében lenni.

2015. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!