Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Frissítést (majd újból)...

Frissítést (majd újból) telepítettem az internet explorert és azóta csak egy villanás ugrik be a megnyitáskor az explorer helyett és után semmi. A start/programokból is eltünt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Isteni csoda!

Használj Firefox-t!

2010. márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nincs kedved naponta újratenni azegész gépet a vírusok miatt, akkor használj Firefox-ot. Amúgy a konkrét probléma okát nem tudom.
2010. márc. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Frissítés után már megvolt a hiba és azért telepítetted újra, vagy frissítés után egy kósza gondolattal újratelepítetted? Ugyanazt a verziót telepítetted, mint ami volt (IE6-7-8)? Eredeti Windows???


Előzőnek: a vírus nem a böngésző típusa miatt lesz a gépen. Hanem a user klikkelése miatt és a hülyeségtől semmi sem véd meg. Mellesleg jó ideje bizonyított, hogy az IE8 sokkal biztonságosabb mint egy FF, amit mostanában hetente frissítesz (legalábbis ha "biztonságban" akarod tudni magad). Úgyhogy zöldeket beszélsz.

2010. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő. Vírus miatt újratelepítettem a gépet és minden OK. volt. Aztán egyszer feldobott egy kérdést,hogy telepítem-e az explorer frissítést a kellemetlen szofver figyelése vagy valami ilyen ügyben ( ezt mint frissítést ajánlotta),mondtam hogy igen (amit nem kellet volna ezek után) utána maga újraindította a gépet és a helyzet ez lett.
2010. márc. 3. 14:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és a 7-es volt fent.
2010. márc. 3. 14:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Most visszaállítottam a rendszer az előző napira és visszaállt a rend. De ha tudod a választ a kérdésre akkor megírhatnád,hátha ez máskor is előfordul. Vaamit nem jól állíthatam be. Mostanában kezdek önálló lenni telepítés ügyben.
2010. márc. 3. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Ésmég valami a kialakult explorer probléma miatt az exploret is újratelepítettem (ez még a rendszervisszaállítás előtt volt) és a probléma fentmaradt.
2010. márc. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!