Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok bevált alternatívát...

Tudtok bevált alternatívát mondani Viberre ami PC-n is megy?

Figyelt kérdés

Skype kivételével, és olyan kéne amit használtok / használtatok is, nem csak olvastatok róla.


A google- ban egymillió hatszázezret találok én is de egyik se működik, vagy pc-re nem jó.



2016. jan. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Maga a Viber is megy PC-n: [link]
2016. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de ALTERNATÍVÁT keresek, a viberre valamilyen módon valaki rászívta magát... Ne kérdezzétek hogyan, mert nem tudom, de az világos, hogy nem használhatom többet.
2016. jan. 2. 18:37
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan is jó nekem ami nem kifejezetten telefonszám alapján identifikál, de a legjobb lenne olyasmi ami valóban titkosított csatornát használ, és ingyenes.

A viberből infók jutottak ki a hálóra a cégnél, de eddig nem jöttünk rá hogyan, vagy hogy ki által, de az bizonyítható, hogy nem belső személy által.

2016. jan. 2. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz, ezzel nem sokra mentem... Nah inkább kutatok más fórumokon..

Hátha...

2016. jan. 2. 19:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah Ezt is megoldottam! Ráadásul még titkosított is a cucc!


DE NEM MONDOM EL HOGYAN!

2016. jan. 3. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
WeChat teljesen jó.
2022. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!