Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Éppen a legrosszabbkor külföld...

Trichiee kérdése:

Éppen a legrosszabbkor külföldre költözésem előtt Facebook személyes fiókomat letiltották, nem tudom mit tegyek szükségem van a fiókomra főként most, valaki segítsen mit tegyek?!?

Figyelt kérdés

Olyan hibát követtem el hogy tegnap barátnőmnek Facebookon egy internetes felnőtt tartalmat küldtem el privát üzenetben, nem nyilvánosan és csak ő látta, ő szintén nagykorú és nem mellesleg nem zavarja ha tőlem ilyet kap.

A szabályzat szabályzat megértem, elkövettem egy hibát... Ha pár napra büntetésképp letiltanak megértem... Ha pár napig nem írhatok chaten vagy oszthatok meg tartalmakat nyilvánosan megértem... de végleges letiltás egy ilyen válaszüzenettel??? Se időm se energiám most egy új fiókot csinálni főként hogy a külföldi kontaktjaimat különböző külföldi csoportokban szedtem össze. Meggondolatlan voltam és hibáztam de ne így büntessenek könyörgöm... Nézzétek öszintén leírtam nekik üzenetben az egészet.

Bármilyen tanács, válasz, elérhetőség segítség lehet.

[link]



2017. márc. 16. 20:17
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
21:33 biztos lehetsz benne hogy az üzenetet kizárólag CSAK a barátnőm látta hiszen chaten küldtem neki és nem megosztottam az idővonalamon, se csoportnak se egyéb CSAK neki privát üzenetben amit CSAK ő olvasott.
2017. márc. 16. 21:35
 12/32 anonim ***** válasza:

Csak nem ezt követted el?! Ha igen, megérdemled és jegyezd meg, a nők számára ez inkább felháborító, mint vágyfokozó!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2017. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Facebook chatje! Uramatyám, csak az nem látta, aki nem akarta. Rengeteg a vírus, többször le is tiltja emiatt a számítógép védelme.
2017. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

21:36 Elhiheted hogy nem, több hónapja együtt vagyunk nem kell neki képet küldenem róla és eszembe se jutott. Jóideje nem találkoztunk és kis "kedvcsinálót" akartam neki küldeni amit ő persze nem is bánt. A Facebook kiértékelhetné ilyenkor ezeket hogy a másik félt sérti-e az üzenet, részesüljek ez miatt pár napos megrovásban...


Ha privát küldés előtt kapnék egy figyelmeztetést hogy "A fájl küldésével kockáztatod hogy a facebook fiókodat végleg töröljük BIZTOS folytatod?" Akkor gondolkodás nélkül visszalépnék!!!

2017. márc. 16. 21:43
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha töröltek mindent, akkor ennek már annyi.
2017. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Milyen undorító válasz ez tőlük ahányszor elolvasom elkap az idegesség! Hogy ennyit ér egy ember és az hogy üzeneteben mit írt nekik...
2017. márc. 16. 22:35
 17/32 Hominida ***** válasza:
A Facebook kitilt egy nyamvadt broki miatt, magánban küldve? Ezek aztán tényleg elég hervadt elmék. (Mellesleg honnan tudják, hogy mi volt a képen? Magántitok, miegymás?)
2017. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Minden üzenetet figyelnek ezt én is gondolhattam volna de most mit tehetek?
2017. márc. 17. 06:29
 19/32 A kérdező kommentje:
amúgy nem is brokit küldtem egy egyszerű neten talált felnőtt videó volt privátban elküldve. Nekem az is jó ha már a régit törölték az ismerőslistámat és az üzeneteim nagy részét visszakapjam mert a jövő heti Bécsbe költözésemhez minden fontosabb információt, címeket, hivatali ügyekhez linkeket ott kaptam meg... egész egyszerűen végem van!
2017. márc. 17. 07:34
 20/32 A kérdező kommentje:

Egy újra felkutatott ismerősömtől ezt a tanácsot kaptam vagyunk még páran akik ezt nem adjuk fel egykönnyen és ha nem is a régi profilt de az adataimat személyes dolgaimat zip formában elkuldjek

"előőször próbáld kiszedni belőlük azt a zip fájlt, amit te is letölthetnél a beállítások/általános menüpont alatt, mivel tuti nem foszthatnak meg a saját adataidtól" mit gondoltok?

2017. márc. 17. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!