Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Éppen a legrosszabbkor külföld...

Trichiee kérdése:

Éppen a legrosszabbkor külföldre költözésem előtt Facebook személyes fiókomat letiltották, nem tudom mit tegyek szükségem van a fiókomra főként most, valaki segítsen mit tegyek?!?

Figyelt kérdés

Olyan hibát követtem el hogy tegnap barátnőmnek Facebookon egy internetes felnőtt tartalmat küldtem el privát üzenetben, nem nyilvánosan és csak ő látta, ő szintén nagykorú és nem mellesleg nem zavarja ha tőlem ilyet kap.

A szabályzat szabályzat megértem, elkövettem egy hibát... Ha pár napra büntetésképp letiltanak megértem... Ha pár napig nem írhatok chaten vagy oszthatok meg tartalmakat nyilvánosan megértem... de végleges letiltás egy ilyen válaszüzenettel??? Se időm se energiám most egy új fiókot csinálni főként hogy a külföldi kontaktjaimat különböző külföldi csoportokban szedtem össze. Meggondolatlan voltam és hibáztam de ne így büntessenek könyörgöm... Nézzétek öszintén leírtam nekik üzenetben az egészet.

Bármilyen tanács, válasz, elérhetőség segítség lehet.

[link]



2017. márc. 16. 20:17
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg valami kézenfekvőbb megoldást? Beszélni szeretnék egy Facebook kollégával nem csak default leveleket kapni lezárt beszélgetésekkel
2017. márc. 17. 16:06
 32/32 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. 1 milliárdnál több felhasználóra nem fognak fenntartani sem callcentert, sem mást, mert ez emberi erővel már nem működtethető. Aki ilyen helpesk vagy support feladatot végez az is csak annyit csinál hogy megkeresi neked a szabályzat adott pontját és azt linkeli.

Szerintem neked is feltűnt már hogy mindig valamilyen súgólinket kapsz hogy hol mit lehet csinálni. Minden mást a rendszer automatikusan végez és adott kérésre adott automatikus választ ad.


Új profilból pedig hiába hivatkozol egy másikra, semmi közük egymáshoz és nem is járhatsz el egyikből a másikat intézve. Erre is megkaptad már a választ az oldaltól, amikor leírták hogy nincs lehetőségük abban segíteni.


Az egy dolog hogy ezen az oldalon segítenek megoldani dolgokat, ha azokat meg lehet oldani. Neked itt nem egy ember nem egyszer leírta már nem hogy nem lehet a problémádat megoldani. Ezt te elég lassan tudatosítod magadban, de majd eljön az ideje. Az hogy te levelekkel fogod bombázni az oldalt csak azt fogja elérni hogy az új profilodat is korlátozni fogják vagy tiltani.

2017. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!