Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Éppen a legrosszabbkor külföld...

Trichiee kérdése:

Éppen a legrosszabbkor külföldre költözésem előtt Facebook személyes fiókomat letiltották, nem tudom mit tegyek szükségem van a fiókomra főként most, valaki segítsen mit tegyek?!?

Figyelt kérdés

Olyan hibát követtem el hogy tegnap barátnőmnek Facebookon egy internetes felnőtt tartalmat küldtem el privát üzenetben, nem nyilvánosan és csak ő látta, ő szintén nagykorú és nem mellesleg nem zavarja ha tőlem ilyet kap.

A szabályzat szabályzat megértem, elkövettem egy hibát... Ha pár napra büntetésképp letiltanak megértem... Ha pár napig nem írhatok chaten vagy oszthatok meg tartalmakat nyilvánosan megértem... de végleges letiltás egy ilyen válaszüzenettel??? Se időm se energiám most egy új fiókot csinálni főként hogy a külföldi kontaktjaimat különböző külföldi csoportokban szedtem össze. Meggondolatlan voltam és hibáztam de ne így büntessenek könyörgöm... Nézzétek öszintén leírtam nekik üzenetben az egészet.

Bármilyen tanács, válasz, elérhetőség segítség lehet.

[link]



2017. márc. 16. 20:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Felhasználási feltételek

Adatkezelési szabályzat


Ezt a kettőt olvasd végig, mert ha nincs benne hogy neked kötelesek bármit kiadni, akkor nem fogják. Erre hivatkozva pedig el fognak hajtani, és ha valami nem kötelezi őket, akkor a bíróság sem fogja ha te majd kitalálod hogy akkor bepereled őket, mert nincs több eszközöd. Ez a "barátomtól hallottam aki szerint" messze nem hiteles információ.

2017. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A teljes adatvédelmi dokumentumot még nem nyálaztam végig de itt van az a bizonyos "ismerősöm ajánlotta" dolog eredménye


[link]

2017. márc. 17. 12:50
 23/32 A kérdező kommentje:

Sőt talán itt a megoldás

[link]

2017. márc. 17. 12:51
 24/32 A kérdező kommentje:
A "Vezetőség" lehet túl nagy szó mert ők csak egy ügyfélszolgálat de hátha jobban indítok. Szerintetek ez az az űrlap ahol visszakérhetem régi törölt profilom adatait?
2017. márc. 17. 13:40
 25/32 A kérdező kommentje:
2017. márc. 17. 13:41
 26/32 A kérdező kommentje:

A válasz még mindig nem a legjobb...


[link]

2017. márc. 17. 13:48
 27/32 anonim ***** válasza:
Látom, nem fogtad még fel.
2017. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
WasSmith látod hogy az adataidat lekérheted biztos hogy az én problémámra is van megoldás nem adom fel!
2017. márc. 17. 14:16
 29/32 anonim ***** válasza:

"a nincs facebook fiókom de kérem a tárolt adatimat" egészen másra utal. Konkrétan arra hogy a Facebook mint szolgáltatás minden netezőről adatokat gyűjt, tárol és kereskedik is velük, függetlenül attól hogy nekik van-e profiljuk. Amelyik oldalra be van szúrva valamilyen Facebook-szolgáltatáshoz kapcsolódó tartalom, ott a látogatóról adatot gyűjthetnek.


Ha te kíváncsi vagy hogy milyen személyes adatokat tudnak rólad akkor itt kikérheted. Nem véletlen hogy az általad linkelt adatkérő űrlap három dolgot tartalmaz:

- ha van profilod akkor be kell jelentkezned és ott lekérheted a profilod másolatát a beállítások menüből

- ha nincs profilod akkor a személyid másolatát mellékelve igazolod magad hogy te kéred saját magadról az adatot

- ha van profilod de nem férsz hozzá akkor a helyreállítási lehetőségeket hozza fel.


A válaszban ismét megkaptad, hogy az amit te meg akarsz szerezni azt nem tudják és nem is adják ki. Azt pedig felejtsd el hogy egy nemzetközi supporttal te magyarul kommunikálsz. Mindig csak egy sablon gépi választ kapsz, senki nem olvassa hogy mit írsz. Nem tudom ez a könyörgés itt Magyarországon kivel szemben működik, de felesleges köröket futsz vele. Ez annyira béna, mint amikor Tomcat oldalát felfüggesztették ő meg elment Írországba hogy beszéljen a supporttal. Aztán rácseszett, mert szóba sem álltak vele, nem így működik az oldal.


Ja és a lényeg: én úgy látom a képernyőképekből hogy hozzáférsz a Facebook oldalához. Miért nem csinálsz másolatot a profilodról, miért nem mented el az ismerősök listáját aztán kezdesz egy új profilt? Ezt már elvesztetted.

2017. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem férek hozzá a régi fiókomhoz ez egy új fiók
2017. márc. 17. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!