Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van egy Dark net-es weboldal üzemeltetésének?

Figyelt kérdés

Nem a fegyver illetve drog kereskedelemre gondolok.

Hanem az egyébb más oldalakra ahol nyilván titkosítás alatt egyébb borzalmas dolgok történnek.

Pl:a pedófil és egyébb más oldalak.

Jártam fent Dark neten láttam olyan dolgokat amiket soha életemben nem akartam.

Nem akarok ilyen oldalt üzemeltetni csak érdekel .

Hogy mi haszna van és hogyan tudják azt megoldani hogy teljesen titokban maradjanak tudom hogy a Tor és a .onion végezetű oldalak nem nyújtanak teljes biztonságot mivel informatikát tanulók és tudom hogy a Tor mint bőngésző nem teljesen lenyomozhatatlan és nem is biztonságos



2017. júl. 26. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat kérdése, mint minden piac. Ha valamire van kereslet akkor abból előbb-utóbb megjelenik a kínálat. Van amikor csak a szándék elég és non-profit a dolog, jobb esetben még bevételt is lehet szerezni belőle. Exkluzív tartalom előfizetéssel való hozzáférésével például. Van aki bármi áron hozzá akar jutni dolgokhoz és hajlandó fizetni is érte. Vagy pedig csak elismerés szintjén fizetnek a minőségi tartalom miatt, esetleg lojalitásból beszállnak az oldal fenntartása érdekében a szerver árába is. Ez minden ember érdeke, hiszen azon múlik hogy hozzáférnek-e a tartalomhoz. Lásd a torrentoldalak példáját ami vagy tele van pakolva reklámmal, vagy erősen nyomatják a támogatást. Mert bár a fájlmegosztás önzetlen és non-profit, maga a rendszer fenntartása már nem.


Ezeket most csak általánosságban mondom ami bármilyen témára ráhúzható, akár a darkwebre is.

2017. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mint az előttem lévő is mondta, puszta pénz érdek. Rengeteg pénz jön ebből sajnos. Gusztustalannak és mocskosnak tartom az ilyen és ehhez hasonló oldalakat. Sajnos én is találtam már jó párat. Volt még annó a daisys destruction videó több tíz ezer dollárokért lehetett megtekinteni. Mamár egy puszta regisztrációval és gyors internettel eléred....:( Viszont én még azon gondolkodtam hogy ezeket az ifjú lányokat hogy tudják rávenni hogy ilyen akt képeket készítsenek róluk?! Egyszerűen fel foghatatlan.
2017. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
#2: Mégis hogyan? Erőszakkal, megfélemlítéssel, zsarolással...
2017. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Felfoghatatlan hogy egyes emberek egyszerű pénz éhség miatt mire nem képesek másik ember társukkal .Egyszerűen én nem tudom felfogni az emberiséget hogy mennyi kegyetlenség elkövettnek teljesen titokban és valaki ezért még fizet is.Én undorítónak találom ezeket a dolgokat .

Igen ez egy logikus kérdés hogy hogyan hagyhatja az a szerencsétlen hogy olyan fotók készüljenek róla.Szerintem nincs más választása mert megfenyegeti ki vagy bedrogoztatják.Egyes emberekről úgy készül fotó hogy fogalmunk sincs róla .Tudtukon kívül szerepelnek ilyen szeny oldalon ahol a sok beteg és perverz ember fizet érte hogy ezeket a képeket bámulhasa

2017. júl. 27. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Nem hinném. Mivel ahogy elnéztem pár képet a lányok eléggé élvezik, mosolyognak önfeletten, és ezt nem tudom felfogni. Ezért tartom kizártnak ezeket az opciókat amiket felsoroltál.
2017. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Nem tudom, én nem nézek pedofil oldalakat, de kizártnak tartom, hogy az áldozatok boldogan mosolyognának. Zsarolás pedig lehet érzelmi is: "ha szeretsz, megteszed nekem", "ha nem teszed meg, elhagylak", stb.
2017. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Attól mert mosolyog valaki egy képen nem biztos hogy élvezi sosem lehet tudni hogy mi rejtőzik egy -egy mosoly allat.Nem láttam senki lelkébe bele hogy mit érez .
2017. júl. 27. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Mik vannak még ott?
2017. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondjuk jogos.
2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Stockholm-szindromáról hallottál?

2018. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!