Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook mért dob fel meleg...

A Facebook mért dob fel meleg hírdetéseket nekem?

Figyelt kérdés

Kb 3. napja ajánlja fel egy hírdetés, hogy csatlakozzat a planetromeóba :D... Ez mind szép és jó lenne ha meleg vagy biszex lennék, de heteró vagyok. Mit tehettem, hogy a facebook azt hiszi, hogy meleg vagyok?


Nektek volt már ilyen?



2017. aug. 28. 21:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Zuckemberg látja az előzményeidet
2017. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem mentem fel meleg oldalra :) és szerintem facebookon sem lájkolok meleg dolgokat. Pont ezért tartottam furcsának.... Amúgy nem nagy dolog
2017. aug. 28. 21:31
 3/12 anonim válasza:
A reklámok alatt szokott lenni olyan, vagy valahol a reklám körül egy lenyíló menüben, hogy miért látom ezt, vagy valami hasonló. Illetve itt tudsz még elmerülni az általad alkotott profilban [link]
2017. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogyan, de látják az előzményeid. Meg ugye Googlen keresel, a Facebook az külön alkalmazàs kéne legyen.

Egy időben mindig Maldív-szigetekes és hasonló oldalakat néztem, erre a Facebookon álláshirdetések, oldalak jöttek be.

Aztán letöltöttem a Tindert erre társkeresők és Badoo meg nem tudom még miket ajánl fel.

Ha rákeresek egy cipőre, azt is feldobja.

Pedig ezeket nem a Facebookon kerestem.

2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Pedig valaki , akkor a gépeden meleg dolgokat keresgél, máskülönben nem ugrana fel...lehet te vagy az csak álmodban csinálod és még nem jöttél rá, hogy hamarosan nagy fordulatot vesz az életed és meleg leszel. Mondjuk jön a tél legalább nem fagynak meg körülötted, ha bemelegszel télire :)
2017. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez egy anoním oldal, bátra felválalhatnám másságomat ha tényleg olyan dolgokra keresnék rá, de tényleg nem... Különben nem tettem volna fel a kérdést.

Amúgy köszönöm a válaszokat, ha legközelebb is feljön, meg nézem mért kapom őket.

2017. aug. 28. 21:46
 7/12 anonim válasza:
A Facebook az egy béna dolog. Nekem is kidob néha buta hirdetéseket. Főleg azt utálom, hogy a hirdetés vagy ajánlott csoport képén fura tekintetű, depressziós, kialvatlan arcú emberek bámulnak ki a fejükből. Biztos engem is depressziósnak és kialvatlannak gondol a Facebook, mert késő este is van, hogy fent vagyok rajta. :D
2017. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Látens homoszexuális vagy. Ne szégyeld, ne harcolj ellene, csak engedd, hogy megtörténjen! :)
2017. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy Te, vagy aki használja az acc-d, buz.i.
2017. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha hirdetés akkor töltsd le az adblocker alkalmazást, eltünteti a reklámokat, elvileg ezt is bár nem tudom elképzelni hogy facebookon hogy adhat ki ilyen féle hirdetést..amúgy meg tök jó fej vagy hogy heteró létedre ilyen kulturáltan tetted fel a kérdést;) :D
2017. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!