Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kevesebb a netem mint...

Miért kevesebb a netem mint kéne lennie?

Figyelt kérdés
Steamen 5mb/s-el tölt viszont speedtest by ookla-n 28mb/s-et ír.

2017. okt. 23. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem kevered a megabyte-ot a megabit-el...
2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ookla-s speedtest (és szinte az összes) alapértelmezetten megaBIT/s-be mér, tudtommal a steam pedig megaBÁJT/s-be mutatja a letöltési sebességed. Ezekről bizonyosodj meg.
2017. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. 3/2 MB/s steamen, speedtesten 28.25 Mbp. 1 megabit az 0,125 egabyte szóval 28x 0,125 tényleg kijön kb a 3 MB/s. Viszont még így is kevésnek érzem. Olvastam olyasmit hogy lehet erősíteni a wifi jelet. Ez segíthet hogy méggyorsabb legyen?
2017. okt. 23. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy mennyi kellene jöjjön alapból (garantált). Csak te tudhatod, amit aláírtál a szerződésben. Egyébként wifi szabvályon, egy olcsó, esetlegesen szolgáltató által szolgáltatott alap routertől nem kell sokat várni.

Mobilon pl nekem is max 45-50Mb/s jön WiFi-n, 1 méterre a routertől, míg egy csúcskategóriás mobilom van.

Pedig kábelen 300Mb/s jön.

2017. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szolgáltató adott nekünk, de elvileg 20 mb/s el kéne töltenie
2017. okt. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!