Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy kevesebb...

Miért van az, hogy kevesebb van egy doboz feherjeben mint amennyinek lennie kellene?

Figyelt kérdés

Most az egyszer fordult elő, kevesebb van benne. Nem is kicsivel...

Gyári hibás darabot fogtam ki?


2017. szept. 7. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lemérted és nem annyi volt amennyi rá van írva? Menj vissza a boltba reklamálni. Erre mit lehet mondani szerinted?
2017. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Shop buliderrol rendeltem!
2017. szept. 7. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
A save your protect-es fólia rajta volt a fedél alatt?
2017. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebbe nincs olyan. Vödrös, de igen le kellett róla törni a kis nyitót.
2017. szept. 7. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Szólni kell a gyártónak, vagy ahonnan rendelted.
2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, az az első kipróbálása volt annak a teremeknek amit vettem. Így csak kibonttam, használtam, tetszett rendeltem újra.

De amúgy néztem is egyet, hogy ha a vödör csak félig van, akkor miért kell egyáltalán ilyen nagy hozzá.

Na a mostani rendeléskor, ugyanaz ugyanonnan rendeltem, de a vödör most színültig tele van!

Ezért értetlenkedek most!

2017. szept. 7. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézni mennyi hely van kihagyva a vödörben, vagy a zacskóban, hanem, hogy a benne lévő termék nettó tömege annyi e, amennyi a címkén. Ez a tipikus esete mikor az idióta hőbörög, hogy miért van annyi üres rész a chipses zacskójába, közben meg azért hagynak ki, mert nyomatnak rá valamilyen élelmiszeripari védőgázt is, általában nitrogént. A benne lévő anyag súlya számít nem a tároló nagysága vagy telítettsége.
2017. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 clint ***** válasza:
minden gyártósorban előfordulhatnak hibák. jelezd a shop buildernek és a gyártónak is... Amúgy melyik fehérje az?
2017. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 7

neked a koponyád űrtartaltalmát is védőgáz tölti ki.


MHN-es feherje volt, "3" kg.

2017. szept. 7. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:

A vödör azért hatalmas, mert az átlag paraszt nem azt nézi, hogy hány kilós, hanem, hogy mekkora a doboz. Ez egy szimpla marketing fogás, nincs itt semmi extra trükk (bizonyított, hogy 2db 1 kilós, azonos áru termék között sokszor az dönt, hogy melyiknek nagyobb a doboza).



Az pedig, hogy kevesebb van elég ritka hiba. A gyári berendezések úgy vannak kalibrálva, hogy inkább kicsit túltöltsenek, hogy véletlen se legyen reklamáció (pár % különbség a gyárnak még meg sem kottyan).



A legnagyobb esély arra van, hogy szimplán vacak az otthoni mérleged, és alaposan félremérted a mennyiséget, persze a kommentjeid alapján akkora agysebész vagy, hogy az sem lepne meg, ha a mérleget csak szimplán nem tudnád kezelni (ui: és a dobozra a töltősúly van megadva, tehát ha dobozosan mérted, vagy utólag nem vontad ki belőle az üres dobozt, akkor szólok, hogy még kevesebb a súly amit kaptál :))

2017. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!