Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Jugl. Net oldalról?

Figyelt kérdés

Mostanában sok helyen találkoztam ezzel az oldallal. Ez valami új közösségi oldal, ami fizet reklámok nézéséért, meg posztolásért, emberek meghívásáért. Elvileg ezekért pontok járnak, és a pontokat pedig pénzre lehet váltani, amit PayPal-ra lehet kikérni.

Kíváncsiságból beregisztráltam. Körülnézegettem az oldalon, és azt láttam h a kifizetés résznél kell feltölteni képet a személyimről, csak akkor fizetnek ki. Hát ezt mondjuk inkább nem csinálnám meg, mégiscsak egy ismeretlen külföldi oldal, nem bízok meg benne.

Vagy csak én vagyok paranoiás? Valaki használja ezt az oldalt? Megbízható, tényleg fizet?



2018. febr. 12. 17:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia ami csapatban vagyok nem egyszer kapta már meg a pénzt. Én még nem, de kikérem miután meglesz. Egyébként a prémium pluszt javasolt megvenni, mert sokkal több pontot kapsz. Na meg a meghívás is könnyebb, mert az oldalon is tudsz meghívni a csapatodhoz.
2018. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Èn is tagja vagyok az oldalnak.
2018. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen, én is ott vagyok az oldalon, kaptam már fizetést, és elküldtem a személyimet is, mert ez egy külföldi cég, hogyan tudnám igazolni magam másképp ? Először bennem is felmerült,hogy nem küldöm el az igazolványt, de ha nem találkozom velük, és ők fizetnek, akkor mégiscsak kell egy bizonyíték arról, hogy valós személy vagyok, és hogy ki is vagyok.Kitartás kell, mint mindenhez.Megbízható !
2018. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legjobb cég. 4 hónapja csinálom és 6x kaptam kifizetést.. Korrekt könnyű munka. Hobbi szinte
2018. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
itt a regisztrációs link ha valakit éredekel a jugl net munka [link]
2019. aug. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!