Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van értelme ennyi streaming-sz...

Van értelme ennyi streaming-szolgáltatónak?

Figyelt kérdés

Nem különösebben néztem utána a történetnek, de ugye a Netflixet még itthon is mindenki ismeri, erre rájön még az HBO GO, Hulu, Amazon Video Prime, hamarosan jön a Warner saját szolgáltatója és ahogy látom a Youtube is egyre inkább kezd nyitni az előfizetős, saját gyártású tartalmak (filmek, sorozatok) felé (és ugye még ki tudja hány másik stúdió látja meg az internetben a fantáziát).


Szerintem alapból egy tök jó, modern kezdeményezés volt ez a dolog, de egyszerűen feleslegesnek és lehetetlennek érzem, hogy valaki mindegyikre előfizessen. Nekem van Netflixem és HBO GO-m, mégis, ha legálisan szeretnék nézni mindent, az összes többi szolgáltatóra be kellene fizetnem, ami egyszerűen nem éri meg.

Tudtommal a cél az volt, hogy visszaszorítsák a kalózkodást, de pont az ellenkezőjét csinálják... Feldarabolják a tartalmakat, így hiába fizetek elő, próbálok etikus lenni, ha nem akarok havi 20-30 ezreket csak ezekre költeni, akkor kénytelen vagyok torrentezni.


Mi a véleményetek erről?


2018. okt. 21. 08:54
 1/10 anonim válasza:
Értelme van, hiszen aki pénzt akar keresni vele az pénzt keres vele.
2018. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne hogy nem a magyar emberek izgatják a fantáziájukat... külföldön a normális országokban meg nem mernek torrentezni az emberek, mert aztán kapják a számlát a letöltött dolgokról
2018. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ezt fordítva is lehet nézni.


Valahogy az emberek úgy vannak vele, hogy a digitális tartalom (legyen szó szoftverekről, játékokról, filmekről) az alanyi jogon jár és "kötelező" vele játszani, megnézni, "fogyasztani". Holott ez is egy dolog, amiért fizetni kell és akkor megkapod.


Ha bemegyek a boltba és szeretnék venni egy Balaton szeletet meg egy Mars szeletet, akkor ott is kifizetem mindkettőt, vagy választok, hogy melyiket akarom jobban. De nem lopom el, arra hivatkozva, hogy miért nincs egybe csomagolva a kettő 1 áron.

2018. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Netflixen alig van magyar szinkronos, (de még csak feliratos sem) kontent, így nincs miről beszélni.
2018. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Ezzel nem értek egyet. Szerintem az igényesebb (magyar) közönség nagy része kerüli a szinkront és már a magyar feliratot is.

2018. okt. 21. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Ez olyan, mint a játék. Van konzolra, van PC-re (a hardver hozzá drága mulatság) és az egyéb kevésbé jelentős platformra, most pedig erőltetik telefonon is... Idők kérdése, hogy érkezzenek a fizetős, komolyabb játékok. Minél több bőrt tudjanak lehúzni a júzerről, ennyi a lényeg.
2018. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni preferencia, nekem filmben nincs bajom a magyar szinkronban, ellenben a sorozatoknál, ott viszont nagyon is.
2018. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért súlyos tízezrek kidobása az ablakon szerintem sokunk számára nem egyéni preferencia kérdése, de nincs gond, ha te így gondolod :D

Amúgy sorozatokban is csak néha hibáznak a szinkronnal, egyéb más esetben top1 a magyarok szinkronja.

2018. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sz...ok az ilyen szolgáltatások.

Letörlik a filmeket zenéket mert kell új hely a új filmeknek zenéknek stb.


Torrent a király és a YouTube a király.

Olyan zenék nincsenek is fent a spotify amik a YouTube-on fent vannak, és ti nem is tudjátok milyen szép zenék ezek a francia zenék, még a múltra is vissza gondoltat, néha még sírok is. Ti sose fogtok ilyen zenéket hallgatni a spotify ge...in.

És ezek a zenék meg mentettek engem az öngyilkosságtól.

2018. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok a csigaevők? Ott nagy baj lehet.
2018. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!