Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legegyszerűbb program...

Melyik a legegyszerűbb program, amivel egy zene hangerejét tudom növelni?

Figyelt kérdés
lehet online is

2019. okt. 7. 09:54
 1/10 tabaki ***** válasza:
100%
Audacity?
2019. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Audacity +1

Annyiból jó, hogy ott rögtön látod, mikor van maximálisan kivezérelve, tehát mikor "koppan" az amplitúdó a maximum értékeken, onnan ugyanis torzítani fog. Még az is lehet, hogy eleve teljesen ki van vezérelve és akkor nem tudod magában a fájlban tovább hangosítani.

A felső kép még éppen rendben van, az alsó csúnyán túl van vezérelve.

[link]

2019. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de hiányol egy dll fájlt.
2019. okt. 7. 15:32
 4/10 tabaki ***** válasza:
Honnan, és melyiket?
2019. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
2019. okt. 8. 07:38
 6/10 tabaki ***** válasza:

No jó. Nem tudom, mi titkolni való van egy ingyenes program letöltési helyén, de legyen így. A magam részéről remélem, hogy a hivatalos oldalt használtad, nem pedig valami szoftvermegosztón találtál egy kétéves verziót.

Rákeresés alapján úgy tűnik, a Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable csomag hiányzik a rendszeredből, talán egy elmaradt frissítés miatt. Ha minden igaz, ezt innen tudod letölteni:

[link]

Telepítése után az Audacitynek mennie kell.

2019. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hivatalos saját oldalról töltöttem le.

Win7-esem van.

Amit küldtél nem sikerült telepíteni mert a végén várakozik és nem fejezi be.

Ez nem lenne elég?

[link]

2019. okt. 8. 09:36
 8/10 tabaki ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elég, lehet, hogy nem. Egy csomag részei egymásra is hivatkozhatnak, ezért az ilyen magányos fájlok telepítésének legtöbbször újabb dll-hiba a következménye. A forrás megbízhatóságán túl ez az oka annak, hogy mindig az eredeti csomag telepítését javasoljuk. A telepíthetetlenség esetére nincs igazán tippem. Találtam ugyan javaslatot a „tiszta” (ha jól értem, a rendszer betöltésekor induló programokat korlátozó) indítással való próbálkozásra, DE ez nekem ismeretlen terep (még csak nem is Windowst használok), ezért hadd ne javasoljam a rendszerben való, akár csak sekélyebb szintű kotorászást egyetlen program kedvéért. Amúgy egyszerűen visszaállítható, kockázatmentes műveletnek tűnik, de erről nyilatkozzon az, aki ért is hozzá, meg aztán a fene tudja, hogy tényleg ezzel van-e a bibi. Kapcsolódó (angol nyelvű) információk itt:

[link]

[link]

Annyit mindenesetre megpróbálhatsz, hogy a telepítéssel csökkentett módban is kísérletezel, hátha...

Az is megoldás, ha mégsem az Audacityt erőlteted, hanem keresel helyette mást, például ezek közül:

[link]

[link]

2019. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséged és hogy ennyi időt szántál rám!

Ezt találtam az általad ajánlott oldalon:

[link]

2019. okt. 8. 13:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez vált be legjobban:

[link]

2019. okt. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!