Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítése Windows...

Windows 7 frissítése Windows 10-re? Megéri?

Figyelt kérdés

Bátyám ilyen it zseni, de ő nem akar "foglalkozni" ezzel a kérdésemmel.

Van egy régebbi gépem,de nem olyan régi mint a bátyámé (neki második generációs I5, 8gb ram, 250gb ssd van benne, nekem 4-ik generációs i7, 16gb ram, 500-as ssd).


Neki is Windows 7 van rajta, mindig újra akarja telepíteni már 10-re, de sosem csinálja mert lusta lementeni a dolgait róla.

Én olvastam hogy lehet frissíteni is úgy, hogy minden fájl meg minden megmarad. De ő azt mondja ez felesleges, nekem is ugyan az a agyon crackelt Windows 7 van a gépemen mint neki, azt mondja kitudja milyen vírusok meg mik vannak már benne. Mondta hogy 10-hez már lehet ebay-en venni 5 dollárért kulcsot ami működik és crack sem kell hozzá (ilyeneket tesz fel a haverjainak is...)


Szerintetek sem éri meg frissíteni a meglévő rendszert? Ha frissítem akkor a vírusok is átmennek az új rendszerre?


(a 7-es néha kiírja hogy nem eredeti, kb havi 1-2 alkalommal szokta, de aztán a következő újraindításnál már nincs gond vele)



2019. dec. 21. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
10: nekünk a 1809-es frissítés teljesen hazavágta a verziókövetőrenfszerünket és azóta is csinál fura dolgokat. De hát biztos mi nem értünk hozzá. (Egy nagy cég szoftverfejlesztő részlegéről van szó)
2019. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként tudom hogy már rég van 19xx is, de nálunk köpontilag ezt hagyták jóvá
2019. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Én maradok a 7-nél, remélem, nem lesz gondom, de persze a laptopon van Eset Internet Security14. Amihez gyakorlatilag boot védelem is jár, a tűzfal mellett. Nem váltok és ennek is megvan az oka. Egy rokon hozzám vágott egy Lenovot, ami aztán alaposan bemutatta, mire képes a 10-es. Egy merevlemezt kinyírt és nem folytatnám. Akkor kell nekem 10-es, ha piros hó esik! De itt ez a gép (az enyém), hat éves és kifogástalanul működik. Melyik 10-es tudja ezt (G505).
2019. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

"De itt ez a gép (az enyém), hat éves és kifogástalanul működik. Melyik 10-es tudja ezt"


Jelentkezem!

A 6+ éves Hasvell (v1) gépem tökéletesen viszi a win10-et már évek óta, semmi probléma vele.

A trükkje az hogy nem kell erőből twekelni hackelni tiltogatni...


Most nézem hogy elkezdett a város felett piros hó esni! ;P

2019. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

#15

Tehát csak úgy használhatod a géped, ahogy a Microsoft akarja, nem úgy, ahogy te akarod.

2019. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

#16: én az autómat is úgy használom ahogy legyártották. Sose próbáltam átalakítani se 5 kerekűre, se 3 üteműre, se ovális ablakúra...

A beépített személyre szabási lehetőségek nekem elegendőek. ;)

2019. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Még jó hogy nem a dobozos tejszínhabhoz hasonlítod a windowst. :)
2019. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha számítani foga produktivitás, nem lesz elég.
2019. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Én még olyan proli világban kezdtem foglakozni a témával, amikor az oprendszer volt a felhasználóért, és nem mondta meg, mikor kapcsolhatok ki a gépet.
2019. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez az, mindenben helyettem akar gondolkodni. Én is vagy húsz éve gépezek, nagyon nem szeretem ezt! Jó az átlagos felhasználónak, még én inkább annak, aki csak annyit tud ez a bekapcsoló gomb és kész. Nem tudja valaki, hogy újat nem próbálnak fejleszteni? Ha tervben sincs, megyek Linuxra (állítólag a Mint jó).
2019. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!