Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítése Windows...

Windows 7 frissítése Windows 10-re? Megéri?

Figyelt kérdés

Bátyám ilyen it zseni, de ő nem akar "foglalkozni" ezzel a kérdésemmel.

Van egy régebbi gépem,de nem olyan régi mint a bátyámé (neki második generációs I5, 8gb ram, 250gb ssd van benne, nekem 4-ik generációs i7, 16gb ram, 500-as ssd).


Neki is Windows 7 van rajta, mindig újra akarja telepíteni már 10-re, de sosem csinálja mert lusta lementeni a dolgait róla.

Én olvastam hogy lehet frissíteni is úgy, hogy minden fájl meg minden megmarad. De ő azt mondja ez felesleges, nekem is ugyan az a agyon crackelt Windows 7 van a gépemen mint neki, azt mondja kitudja milyen vírusok meg mik vannak már benne. Mondta hogy 10-hez már lehet ebay-en venni 5 dollárért kulcsot ami működik és crack sem kell hozzá (ilyeneket tesz fel a haverjainak is...)


Szerintetek sem éri meg frissíteni a meglévő rendszert? Ha frissítem akkor a vírusok is átmennek az új rendszerre?


(a 7-es néha kiírja hogy nem eredeti, kb havi 1-2 alkalommal szokta, de aztán a következő újraindításnál már nincs gond vele)



2019. dec. 21. 15:35
1 2 3
 21/21 MolotovPunk ***** válasza:

Úgy tudom Windows10 X lesz az újabb 10-es.Ahogy látom,még mindig sok gond van vele.Én egyelőre biztos nem állok át rá.Mindenbe belepofázik és frissítéskor elállít dolgokat.Előbb felrakok egy Win 8.1-et bármelyik gépemre,minthogy megint W10 legyen rajta.Egyelőre a Win7 is jó.Ha nagyon váltani akarsz,akkor 8.1 re válts.Az még használható rendszer.


[link]

2020. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!