Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működik ez a Windows...

Hogyan működik ez a Windows 10-re frissítés?

Figyelt kérdés

Ma munkahelyen az én gépemet frissítették. Jött a rendszergazda, betett egy pendriveot a gépbe, arról elindította a telepítést de úgy, hogy nagyjából fél óra alatt a Windows 7 helyett Windows 10 lett rajta, és minden mappám, dokumentumom, képeim minden meg maradt.


Először úgy volt,, hogy mindenkinek lett egy névre szóló mappája a szrrveren, amibe azokat kellett felmásolni amiket meg akartunk tartani, mert hogy újra lesz teljesen telepítve az összes gép, ki tudja milyen vírus tanyák vannak már itt.


De a végén csak az erősebb Windows XP-s gépek lettek teljesen ujratelepitve Win 10-re, azok amiket úgy ítélt a rendszer gazda hogy még nem olyan gyengék +tett azokba is ssd-t ( a mi gépeinkben alapból azok vannak).



Ha a régi xp-s gépek elbírják a 10-et,akkor az otthoni 4-ik generációs i5-ös gépem 8GB rammal is elbírná?



2020. jan. 15. 16:45
 1/3 meszike91 ***** válasza:

"Ha a régi xp-s gépek elbírják a 10-et,akkor az otthoni 4-ik generációs i5-ös gépem 8GB rammal is elbírná?"


Persze, egyáltalán nem kell brutál hardver a win10-hez. Én még egy q8400-as procival is használtam egy ideig.

2020. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Régi xp s azaz pentium 4? Azért azmár sok neki. De ami neked van jóhogy nekem core 2 duon is futott szépen sőt celeron azaz butírott prociju gépen is. Azmár más kérdés hogy mit tud kihozni ilyen gépből.
2020. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!