Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepít framework-ök...

Miért nem telepít framework-öket? (Kali Linux)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy ideje Kali Linuxot használok. (Hobbim a hackerkedés [persze csak legálisan]) Egy ideje már tök jól megtanultam kezelni, használni a parancsokat, de nem tudok framework-öket feltelepíteni mert a gép folyton valami hibára panaszkodik. (pl: nem található valamilyen fájl) Már egyre jobban zavar pedig másoknak mindig működik. Mi lehet a baj? Legutóbb a Kickthemout-ot próbáltam de az írta ki hogy a scapy hiányzik pedig az előbb telepítettem föl. (ha sikerült, ezen a gépen ki tudja)

#telepítés #kali linux #framework hiba
2020. febr. 9. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Utóirat: Verziója: 2019

Ha valakinek nem rémlene mire gondolok itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=HrLh-P5ijL4

2020. febr. 9. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ja, tök megtanultad kezelni, ehhez képest a retkes hibaüzenetre nem tudsz neten rákeresni, amire nyilván van megoldás. Hab a tortán, hogy ide se sikerült felköhögni mit írt ki, mert nyilván látnokok vagyunk és majd kitaláljuk...
2020. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem adott hibaüzenetet

2. Megnéztem hogy lehet kijavítani a hibát de a YouTube csak hülyeségeket dobált fel, meg a net sem adott semmilyen hasznos információt ha meg adott akkor megint egy új hiba

2020. febr. 9. 16:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Am meg kiírtam hogy a kickthemout írta ki hogy a scapy hiányzik. Meg fájlok hiányoznak más framework-öknél. (Most ha nem haragszol meg nem fogom mind a 6000 esetet leírni)
2020. febr. 9. 16:37
 5/5 A kérdező kommentje:
*mármint hibakódot nem adott (rosszul értelmeztem) A hibaüzenet az volt amit az előbb írtam.
2020. febr. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!