Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi a baja a gépemnek?

Lacmond kérdése:

Szerintetek mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként magától kikapcsol,vagy máskor nyomkodom a bekapcsológombot és nem csinál semmit.Arra gondoltam hogy melegszik és leold,ezért újrapasztáztam a proci hűtőt és a chip szetét.Egy este bírta megörültem hogy műkszik de aztán kezdte előről az egészet.A memória,proci,VGA biztos hogy jó kipróbáltam más gépben,szerintem a táp is mert akkor időközönként be se kapcsolna.Vajon az alaplap lenne a ludas?De szerintem akkor se kapcsolna be,bár nem tudom épp ezért kérdek hátha valaki okosabb tud segíteni.

#hiba #időközönként kikapcsol #nem jó a számítógépem #EsprimoP5625 hiba
2014. nov. 11. 15:03
 1/3 Brenya ***** válasza:
Lehet, hogy az alaplap a ludas(vagy inkább a táp!!). Ha tudod próbáld ki egy másik táppal sürgősen!!
2014. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Tápra tippelnék én is. Milyen tápod van?

A táp nem mindig úgy lesz hibás, hogy nem ad áramot, hanem hogy ad valamennyit, ami néha elég, néha meg nem, néha meg még túl sok is :S

2014. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a "bármi lehet" kategória. Akár púpos kondi, akár táp, akár videokártya is. Nekem legutóbb memória volt, a vicces az volt, hogy megcseréltem 2 gépben a memóriákat, és most mind a 2 gép atomstabilan hasít.
2014. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!