Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC felirat késleltetés hiba...

VLC felirat késleltetés hiba javítás?

Figyelt kérdés
Sokszor szembesülök azzal, hogy a felirat amit a videohoz illesztenék más release alapján készült. Ilyenkor nem esek pánikba, tudom késleltetni a feliratot. Viszont...Ha néhány másodpercnél többet (esetemben épp 90s) akarok késleltetni akkor a program meghülyül. Eltűnik a felirat. Be szokott válni, hogy visszatekerek a video elejére, ezzel "frissítve" a dolgot de most ez se. Nem egyszer találkoztam már ezzel. Nagyon idegesítő. Hogy tudnám ezt orvosolni?

2021. febr. 6. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:

aegisub-ban megpróbálhatod igazítani

(Timing -> Shift Times)


VLC nem a legjobb ha sokat kell tologatni, rengeteget szívtam vele, rohadt "lassú"

(igaz nálam max olyan 12 sec volt a max, amit elkellet tolni)

2021. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A H és J gombokkal lehet tologatni - legalábbis Mac-en. Windowon lehet más.
2021. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SubtitleWorkshop pl, ott lehet időzíteni +/-, fps-t átállítani. Másolt felirattal próbálkozz. Van még jónéhány felirat kezelő program SubEdit...stb.

Lehet máskor is megnézed a filmet, állandóan állítgatni a VLC-ben nem a legjobb...

2021. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!