Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a Windows 10 20h2?

Miért lassú a Windows 10 20h2?

Figyelt kérdés

Elsőnek kezdem ezzel:

Laptopom adatai:


Intel core i3 5005U

Intel HD Graphics 5500

4GB RAM

1TB HDD


Tudom nem egy hú de nagy izom gép szóval elsősorban nem azt akarom hogy a hardvert kritizáljátok hanem segítsetek! :)


Szóval.


Nekem jelenleg a 1803-as Windows 10 van rajta és nagyon gyors a gép és minden működik egyszer sem akad és fagy le! Na de. A napokban gondolkoztam hogy itt az ideje váltani. Így is tettem. A Microsoft oldaláról letöltöttem a frissítőt ami 20h2 verzióra frissítette a 1803-as Windowst. Már az első pillanattól kezdve lassú volt... De nagyon. Szóval vissza is állítattam a visszaállító funkcióval 1803-ra és minden gyors és stabil lett.


Azon gondolkoztam hogy ha nem frissítéssel csinálnám hanem tisztán tenném fel akkor is ilyen lassú lenne vagy nem? Azt mindig is tudtam hogy a frissített Windows verziókkal sok probléma van/volt, de azért gondoltam hogy ezen javítottak már azóta de tévedtem. Vagy nem? Nem tudom. Vagy a 20h2 frissítés ilyen vagy azért volt ez mert nem tisztán tettem fel.


Szóval ha tisztán rakom fel akkor is ilyen lassú lesz mert ha igen hagyom a 1803-ast. Köszi a válaszokat! :)



2021. ápr. 18. 22:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
SSD.. Akkor adj pénzt :). Ramot fogok bővíteni de SSD-t egy darabig nem hiszem.
2021. ápr. 20. 19:22
 12/13 anonim ***** válasza:

20H2-es verziónak nagyobb a gépigénye.

Nekem is van egy laptopom csak abba A8-as proci van, és 500as HDD szintén 4gb ram.

Előző Windows verziók érezhetően gyorsabbak voltak, de nálam már az 1903-nal belassult, friss Windows újra telepítés nem segített.

Amúgy ezen a laptopon már 8.1-et használok.

2021. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem így már érthető! Maradok inkább úgy döntöttem 1803-as verziónál. Mert ez még jól működik!
2021. ápr. 24. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!