Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A barátnőmmel összevesztünk...

A barátnőmmel összevesztünk és lehet hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
szóval tudom én voltam a hülye de a képeit 3 4 db-ot leszedtem faceról és feltöltöttem egy ismerkedős oldalra ahol 1 2 napig beszeltem a nevében de megbántam. Azóta elmondtam neki ő erre fel akar jelenteni azt mondta beszelt az oldal adminjaival akik segitenek neki. Ez igaz lehet ? Vagy csak megijeszt ? Tudom én voltam a hülye de akkor is nagyon megbántam. És szeretném megtudni valaki okosabbtól higy ebből bajom lehet ? Dobjam ki gépem kukába vagy mit csináljak? Ezerszer elnézést kértem tőle. Hülye voltam.

2018. febr. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A gépet hiába dobod ki. Szerinted mennyi időbe telik megtalálni? Ezek mellett még ha valahogy el is tudod varázsolni a számítógépedet szerinted jelentene bármit is? A legtöbb weboldal, főleg az ilyenek tárolják az ip címet. Az ip cím elvezet a szolgáltatóhoz, a szolgáltató kiadja, hogy az adott időben kinek volt kiosztva az ip cím és már meg is vagy találva.
2018. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max annyit tudsz tenni, hogy bocsánatot kérsz tőle. Eltüntetni ezeket a nyomokat már nem tudod.
2018. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ha feljelentett akkor sok jòra ne szåmits.Mivel vissza éltél másnak a képével.Szoval szerintem aggodhatsz de ezt az elött kelletvolna átgondolni mielött megcsináltad volna
2018. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bakker hogy lehet ennyi eszed? Az ilyen n******k i*****k miatt nem tudnak a nők megbízni a férfiakban, mert s****á gázoljátok a lelküket! F/23
2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérjed a bocsánatot tőle és ne csinálj ilyet többet.

Én is voltam ilyen hülye, nem lett bajom belőle de semmiképpen sem tisztességes dolog ez. Mondd az arcába ha nem szimpatikus a barátnőd de ne csessz ki vele bosszúból.

2018. márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!