Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hp compaq dc5800 microtower...

DVI kérdése:

Hp compaq dc5800 microtower milyen hangkártya program kell erre a számítógépre átirtam a windowst és nem találok rá megfelelőt? és miért nem müködik a lan port rajta nincs helyi hálózat?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 19:33
1 2
 1/18 CspCsj ***** válasza:

Windows 10?


Hivatalosan csak Windows 7-ig támogatott:

[link]


Hanghoz esetleg ezt próbáld:

[link]


LAN-hoz meg a Windows 7-est próbálnám kézzel, hátha....

2021. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De én windows xp-t telepítettem rá az probléma ?
2021. szept. 19. 11:45
 3/18 CspCsj ***** válasza:

Nem probléma, csak ekkor telepíteni kell a Hang és a Hálózat illesztőprogramját, ami az XP-hez készült.

Másik gépen letöltöd a fenti HP webooldalról (XP operációs rendszert kiválasztod) és átviszed mondjuk egy pendrive-on a gépre, végül telepíted.


Egyébként megnézheted az Eszközkezelőben (Start menü > Futtatás > beírni: devmgmt.msc > OK), hogy vannak-e ismeretlen, sárga felkiáltójeles eszközök. (azoknak kell driver-t telepíteni, addig nem működnek)

2021. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm magamtól mielőtt elolvastam volna amit írtál már a hangot sikerült telepíteni a Lan nem dolgozik még de ilyen módon ennek is kellesz mennie. Az everest programban a hálózatba az van írva,hogy proxy letiltva
2021. szept. 19. 19:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Az összes xp-s programot telepítettem persze eggyesével :D és akkor se akar müködni a lan port
2021. nov. 29. 19:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Hp Compaq dc5800 Microtower support: [link] a Windows XP 32 bitet választva Driver-Network [link] valamelyik csak működik...
2021. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Win7-et telepítenék rá a helyedben, ha használod is a gépet... DD


Vagy 8.1, az még kap frissítést is.

A drivereket előbb letöltöd: [link]


Win10 is menne rajta. Mennyi RAM van, melyik proci?

2021. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az összese win xp 32 programot telepítettem és akkor se muszály windowst cserélni
2021. dec. 9. 17:03
 10/18 CspCsj ***** válasza:

Esetleg megnézném még a hangeszköz Hardverazonosítóját, és az alapján keresnék driver-t.

[link]

2021. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!