Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ukrán háború miatt valóban...

Az ukrán háború miatt valóban csúszhat a Stalker 2 megjelenése?

Figyelt kérdés
Én azt nem bírnám ki, tényleg igaz ez??

2022. febr. 27. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, mert a fejlesztő ukrán cég.
2022. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem az én kérdésem amúgy, de kösz.
2022. febr. 27. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem bírnám ki". Az a baj, hogy a te legnagyobb bajod, hogy nem jelenik meg egy számítógépes játék és már ebbe készülsz belehalni. Szerencsétlen fejlesztők városát pedig bombázzák és az országuk megszállás alatt van, de ennek ellenére elvárod, hogy nehogy az ígért határidőt (ami eleve képlékeny egy játék fejlesztése során, a tervezett és tényleges határidő között akár több éves különbség is lehet) átlépjék, mert mérges leszel.

Kellően bicskanyitogató a kérdésed.

2022. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es, mintha én írtam volna, köszönöm!
2022. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%

titokban tartottak es tartjak ami a jatekokban fikcio az a valoeletben a valosag

azert foglaltak el csernobilz mivel titkos laboratorium van ott titkos kiserletekkel

ezert fontos kesleltetniuk a stalker2 megjeleneset is, nehogy idjekoran feny deruljon dolgokra

2022. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit linkeltek én kérdeztem, de ez van, mintha nem lehetne kérdezni róla. Én is jó ideje várom már, remélem nem fogják halasztani még, és marad a december 8 már fixen.
2022. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!