Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kicseréltem az asztalon a...

Kicseréltem az asztalon a parancsikonokat. De legközelebbi bekapcsoláskor az új ikonok eltüntek. Hogyan lehetne megoldani hogy ottmaradjanak?

Figyelt kérdés
Konvertáló progival készítettem JPG-ből ICO-t.Faszául ki is cserélgettem a béna parancsikonokat de miért nem maradnak ott?Bejön helyettük parancsikonként egy kocka alakú akármi piros,kék,zöld pöttyel a közepén.Minden elindításkor cserélnem kellene az újra?
2008. dec. 17. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ.Másik hasonló oldalon segítettek.Tanulságul leírom ha valakinek hasonló problémája lenne:ha az ikont kitörlöd a mappából ahonnan felraktad az asztalra akkor az asztalról is eltünik.Pofon egyszerű és mégse jöttem rá.
2008. dec. 18. 08:06
 2/2 Válasz Vilmos ***** válasza:

Szerintem elég spécinek tűnhetett a kérdés, amit kiírtál, talán ezért nem próbáltak meg rá válaszolni a felhasználók, mondván hogy nem értenek ilyesmikhez. - ezzel persze nem azt mondom, hogy rosszul fogalmaztad meg volna! ;)


És szép dolog, hogy emellett is leírtad a megoldást, amit végül Te találtál meg, hogy aki ehhez hasonló problémára keresne rá, esetleg megtalálja a választ - KÖSZÖNJÜK! =D

2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!