Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Saját esküvőmre szeretnék...

Saját esküvőmre szeretnék meghívót készíteni itthon és ehhez szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Tudom használni az Office-t, de mégsem annyira, hogy zökkenőmentesen menjen, már nagyon rég is használtam. Nagyon drága lenne, ha csak úgy csináltatnék és ráadásul a minimális rendelés mindenhol 20 db, ami azért is baj, mert nekünk csak 10 kell. Ha nem tudom itthon megcsinálni, akkor rendelünk, de szeretnék egy próbát tenni, mégiscsak személyes és én készíteném.

Nem tudom, hogy word vagy power point lenne jobb.


Ilyesmi grafikára gondoltam (elég egy oldalas is), habár ilyet sem találtam ingyenesen, tud valaki esetleg hasonló képeket ingyenesen?


[link]


2022. júl. 4. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatnád a canva.com weboldalt. Rengeteg mindent tudsz benne készíteni, akár meghívókat is. Elég jól testre tudod szabni benne a dolgokat. Elsőnek lehet bonyolultnak tűnik, de hamar bele lehet jönni. Van fizetős változata is, úgy több minden elérhető benne. Ha jól tudom, van ingyenes próbaidőszak is, ami azt jelenti, hogy ingyen elérheted a fizetős funkciókat egy adott időszakig.

Beírtam a keresőjébe hogy "meghívó", így be is jött a szerkesztőfelület, ahol lehet is kezdeni a készítést:

[link]

2022. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!