Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit tudok megtanulni az...

Mit tudok megtanulni az egyetemen amit itthon google meg könyvek segitségével nem tudnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, de nem valószínű, hogy a századik differenciálegyenlet után, amit nem tudsz megoldani, tovább folytatnád.

Egyetemen pedig kell, mert nincs meg a tárgy.

2014. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SimkoL ***** válasza:
100%
Az egyetemen talán tudják, hogy miket kellene megtanulni, otthon meg találgathatod. Élőszóban elmesélve másabb minden :)
2014. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen tudatosabban vannak felépítve a dolgok, elég jó alap, rendezi a tudást. Meg persze mindennek utána lehet nézni, de ott el is magyarázzák (még ha baromi gyorsan is).
2014. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már említették az egyetem egy alaptudást, egy alap személetet ad.

Ezt otthon, egyedül is meg lehet tanulni, valóban, de baromira nem fogod tudni, hogy egyáltalán minek nézz után, mit kezdj tanulni, plusz garantáltan át fogsz ugrani dolgokat, hogy "hát, ehhez nincs kedvem" vagy "ennek szerintem nincs haszna" mondatokkal.

Aztán majd szépen meglepődsz, ha mégis kell.

2014. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha valami olyan kell amit épp nem tudok a google a barátom :D
2014. jan. 19. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, a Google elég okos és segít, de ha lövésed sincs arról, hogy egyáltalán mit kéne keresni, akkor nem fogsz sokra jutni vele.


Az alaptudást nem helyettesíti.

2014. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Bármit meg tudsz otthon tanulni, csak éppen nem fogsz.

Az egyetem meg sok dolgot rád kényszerít.

Mondjuk sajnos sok fölösleges marhaságot is...

2014. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Puskázni :)

A viccet félretéve az egyetemen sok éves tapasztalatok alapján van egy tematika ami alapján úgy építik fel a tárgyat, hogy azt meg is értsd, ne akadj el folyton. Ha mégis elakadsz a tanárt könnyebb megkérdezni, mert ő szintén tapasztalt és a körbeírásodból is sejteni fogja mi a bajod és segít míg google haver nem gondolatolvasó, nagyon konkrétnak kell lenni ha meg akarod találni amit keresel.

Biztos, hogy sok a felesleges dolog is, de viszont ha el akarsz helyezkedni diplomát nem ad a google.

2014. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

bocs hogy terelem a témát

Ha én csak webprogramozni szeretnék (profin), akkor is ajánlatos az egyetem is, néhány évnyi tudással is?

(nem azt mondom, hogy annyira rossz vagyok, hanem hogy annyira érdekel hogy nagyon profin szeretném tudni - persze minden nap tanulom, gyakorlom)

2014. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mondjuk igy is ugyis megyek egyetemre én is mert a diploma kell álltalában csak van pár ismerősöm akik letették az egyetemet és kevesebbet tudnak mint én most és persze nem tudtak elhelyeszkedni. De ismerek olyat is aki nem ment egyetemre és dolgozik a googlenél.
2014. jan. 20. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!