Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért frissülnek a programok...

Miért frissülnek a programok amikor semmi változás nincs, minek ezek a frissítések?

Figyelt kérdés
Főleg alkalmazások az okostelefonnál általában mindig frissülnek, Messenger Tiktok és társai de a Windows is ilyen vagy az Android rendszer frissítése is. Változás nincs előtte se utána, nem vettem észre különbséget akkor minek frissülnek a programok?
2022. nov. 12. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Kapcsold ki a frissitéseket ha zavar
2022. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztonsági frissítés, olyan kódok javítása,ami által gyorsabb vagy hibamentes ebben működik az alkalmazás. Biztonsági rések javitasa. Nem minden frissítés olyan,ami valami látványosan is hoz magaval.Ne kapcsold ki a frissítést. Gmailnel egy fél évig nem használt telefonommal csak akkor működött a gmail, ha frissítettem.
2022. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
89%
Nem csak látványos dolgokat lehet frissíteni... Ráadásul a legtöbb program changelogja elérhető, nyugodtan el lehet olvasni.
2022. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
76%
Illetve olyan hibákat is javíthatnak vele, ami csak nagyon speciális helyzetekben jön elő, és akkor sem minden felhasználónál. Mert pl nem használják azokat a részeket az adott app -nál.
2022. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1/

Hogyan tudom kikapcsolni az android frissétéseit?

(Android 8.0 van a huaweitől, 2éve nem jött rá új, de amíg jött addig se tudtam fél napon túl halasztani). Egy kínai konliktus miatt nem akarom hogy a Pekingi katonaság központilag letiltson minden európai Huawei telefont.

2022. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért a changelogot megnézném (már ahol közzéadják), mert te max a grafikus módosításokat fogod észrevenni, de mást nem
2022. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyes, te kis monkey, ne pontozd le azokat,akik nem értenek veled egyet....
2022. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
61%
#7: Jellemzően mindig ugyan az pontozza a le a ténylegesen hasznos hozzászólásokat. Erre veri a lőcsöt biztos (ha van neki olyan egyáltalán). Ha megnézel egy random kérdést a számítástechnikán belül, mindíg egy 46% -os (azóta már 45%) a piros pönny minden olyan hsz-ben, amiben csak 1 mínusz van. Fura hogy az adminok az ilyen miért nem ellenőrzik és bannolják a innen a franca. De ez már ilyen régóta, el kell engedni.
2022. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!