Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újra telepítem a gépet...

Ha újra telepítem a gépet akkor,hogy működik a microsoft office újra aktiválása?

Figyelt kérdés
Ha újra telepítem a gépet azt tudom,hogy a windows netet kapva automatikusan aktiválja magát de ez a microsoft officénél,hogy műúködik?Felrakom és aktiválja magát vagy külön kell beírni az aktiváló kódot?

2023. jan. 6. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha retail kódod van, akkor újra tudod vele aktiválni. Ha OEM kód, akkor venni kell új licenct.
2023. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanarra a gépre telepíted, amire megvetted. Semmilyen hardver-elem nem változott meg.
2023. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thunderfairy ***** válasza:
Néz utána az Openoffice és Libreoffice irodai programoknak. Ingyenesen használható teljes verziós programok.
2023. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen Office verziót használsz? M365-nél Microsoft fiókba kell bejelentkezned és az aktiválja.
2023. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/


Microsoft office 2016

2023. jan. 9. 03:14
 6/8 A kérdező kommentje:

4/


Pontosabban Microsoft office professional plus 2016

2023. jan. 9. 03:17
 7/8 A kérdező kommentje:

3/


Ez olyan vegyes gép céges is meg magán is az illető meg akié nem szereti a változásokat szóval a microsoft office helyett nem tudom elfogadná e. Nekem pl megfelel a libre office.

2023. jan. 9. 03:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Office 2016-hoz próbálj bejelentkezni a Microsoft fiókba, ha felhős licenc van rá, akkor aktiválódik, ha viszont nincs, akkor a tulajdonos tudja beírni a szükséges kódot, vagy az ő fiókja adatait.
2023. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!