Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne a google mapson,kívül...

Lenne a google mapson,kívül olyan tájékozódó ami nem évekkel ezelőtti képeket közvetít? Amivel rá lehetne nézni egy adott házra és környezetére? Lakás vásárlás miatt mert valamiért sok eladó lakásnál csak a forrást mutatják a miliőt már nem?

Figyelt kérdés

márc. 16. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván majd hetente körbemennek dokumentálni, mi? No comment.
márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkár! 1-es alany!
márc. 16. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol nem évekkel ezelőtti van, hanem pár hónapos (vagy hetes, napos attól függ mikor nézed), van olyan utca amin nem is jártak még.

De annál frissebb sehol nem lesz. Sajnos ha nagyon friss utca képet szeretnél akkor el kell menni és körbe kell nézni, vagy megvárod a frissítést.

Utazgatni sajnos nem könnyű, meg nem is olcsó, de nagyon mást nem tudsz vele kezdeni.

(Sok sikert a vásárláshoz, remélem találtok valami ideálist)

márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ezen lehetőség maradt csak.
márc. 16. 14:11
 5/9 Dongaben ***** válasza:
0%

Ezek műhold képek.:)

Olyan utcákról, amit mindkét oldalról 1-1 domb árnyékol le, nem is találsz képeket. :)

márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Dongalábú ismét lecsap...


[link]


Ezt milyen műholddal készítették szerinted?

márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért mond ilyet hát az utcán végig megyek,ház előtt meg állok csak hát sajnos amit az 1-es szememre vetett mintha én tehetnék róla?

valóban 4,5,6,10-éves utca képek.

márc. 16. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyet csak a Google csinál. Még a pár évesnek is örülni kell. Ha nem tetszik, írj egy ottani Facebook-csoportba, hogy valaki csináljon már egy pár képet, ha arra jár.
márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy csak ez a lehetőség maradt? Nem mész el megtekinteni egy lakást, mielőtt megveszed? Az finoman szólva elég nagy lutri. Ha elmész megnézni a lakást, akkor pedig tehetsz a környéken is egy kis sétát, ha már úgyis ott vagy. Én is direkt így csináltam, amikor lakásokat néztem.
márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!