Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Windows...

Miért írja ki a Windows update ezt a hibát? Valaki aki ért hozzá, légyszi segítsen, mert felrobbanok.

Figyelt kérdés

Rámentem a start > minden program > Windows update-re, mert le akarom tölteni a Windows SP 3-mat, és a Microsoft honlapján azt írja menjek a Windows updatetbe, és majd ott lesz a service Pack 3. Én rá is mentem, és bejött az internet Explorer, ( [link] ) erre az oldalra vitt, és írja, hogy a webhely új szolgáltatásokkal bővült. Blabla és kattintsak a telepítés gombra. Rámentem tölt meg minden, majd kiírja hogy a webhely problémába ütközött, ezért nem tudja megjeleníteni a kért oldalt. Hibakód : 0x8024D007

Megörülök, most komolyan mi a f*sz baj van, és miért nem tudom kiválasztani a service Pack 3 letöltését ?? :( :@


2010. nov. 3. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Első találat a Mitröfögsz support oldala, ahol azt is leírják, hogyan oldd meg.

2010. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Töltsd le az Asztalra, írd ki CD-re és arról telepítsd.

[link]

2010. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Előző kérdésedbe leírtam mit tegyél. Csekkold le. Ha úgysem megy, akkor marad az újratelepítés. Egyszerűbb, mint tovább szenvedni.
2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ezt töltsd le (lehetőleg letöltés-vezérlővel! több mint 360 MB!!) és telepítsd!

[link]

2010. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
bocs, tévedtem! most látom, hogy "csak" 307 MB!
2010. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

FONTOS! a MENTÉS-re kattints, ne a Futtatásra!!!

[link]

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja oké köszi, én a futtatásra mentem, de akkor " kijavítom " : )
2010. nov. 3. 17:43
 8/26 A kérdező kommentje:
És miután kész, ahová mentettem onnan nyissam meg és futtatás ? Amúgy az miért nem volt mindegy, hogy a futtatásra megyek-e vagy a mentésre ? :)
2010. nov. 3. 18:05
 9/26 anonim ***** válasza:

ahova letöltötted, onnan Telepítsd az .exe fájlra dupla klikk!

Letöltés közbeni Futtatás együtt, dupla hibalehetőség!

(ha megszakad, csak 1 pillanatra is a NET kapcsolat, kezdheted elölről! Ha már egyszer le van töltve a telepítő fájlod, és az biztosan műkszik is! kiírhatod adat fájlként CD-re, és onnan bármikor újból telepítheted.)

2010. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

NAGYON FONTOS!!!

az SP-3 Telepítése közben, a telepített állandó védelmet nyújtó víruskergetőt, a telepítés idejére KI KELL KAPCSOLNI!!!

2010. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!