Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Windows...

Miért írja ki a Windows update ezt a hibát? Valaki aki ért hozzá, légyszi segítsen, mert felrobbanok.

Figyelt kérdés

Rámentem a start > minden program > Windows update-re, mert le akarom tölteni a Windows SP 3-mat, és a Microsoft honlapján azt írja menjek a Windows updatetbe, és majd ott lesz a service Pack 3. Én rá is mentem, és bejött az internet Explorer, ( [link] ) erre az oldalra vitt, és írja, hogy a webhely új szolgáltatásokkal bővült. Blabla és kattintsak a telepítés gombra. Rámentem tölt meg minden, majd kiírja hogy a webhely problémába ütközött, ezért nem tudja megjeleníteni a kért oldalt. Hibakód : 0x8024D007

Megörülök, most komolyan mi a f*sz baj van, és miért nem tudom kiválasztani a service Pack 3 letöltését ?? :( :@


2010. nov. 3. 13:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Amúgy tnap letöltöttem egy registry reviver nevű progit és kiírta, h a pcm állapota rossz, 2 ezer vhány hibát talált. Most akkor töltsék le egy vírusírtót, azzal lerestessem meg a hibákat és írtsam ki ? A windowsot kell újratelepítenem ?! Mert azt nem tudom én egyedül
2010. nov. 3. 22:48
 22/26 anonim ***** válasza:

lehet, hogy rossz a géped állapota, de attól, ha jogtiszta (legális) a Windows-od a telepítésnek mennie kellene.

A legvalószínűbb probléma szerintem az, hogy TE a Windows telepítése után, nem rögtön a Szervíz pakk 3-at telepítetted, hanem felmentél a Microsoft Update (Windows Update) oldalára és letöltötted az összes frissítést az Op. rendszeredhez! Most az a hiba állhat fenn, hogy újabb frissítések is vannak fenn a gépeden, mint amiket telepíteni szeretnél a SP3 -mal. (ezért jelez hibát)

Próbáld meg, a Windows telepítése utáni, összes letöltött Windows frissítést (KB******) előbb eltávolítani, majd telepíteni az SP3-at, és csak a sikeres telepítés után, felmenni a Microsoft Update-re a frissítésekért!

Ha ez sem válik be, nem marad más hátra, menteni a rendszer-meghajtóról a fontos adatokat, böngésző beállításokat stb.

Formattálni, újrarakni (telepíteni a Windows-t)

2010. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
De abból nem lesz baj, hogy letörlöm a frissítéseket ? Ésha az sem oldja meg, akkor mi lesz ? Nem lesz semmilyen frissítésem .. Mert ismerősöm mindig jött, és töltötte le nekem a frissítéseket. Az utolsót tavaly májusban rakta fel. KB961503. De rengeteg frissítés van.
2010. nov. 4. 12:11
 24/26 anonim ***** válasza:

baj Nem lesz, bármikor újra tudod telepíteni a Windows Update-d használva!

(fordított sorrendben kellene őket eltávolítani, mint ahogyan telepítve voltak. Tehát előszőr a legutoljára telepítettet, és így sorban egyesével visszafele)

2010. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én már most is próbáltam rámenni a windows update-re. Rákattintottam, megnyitott neten egy ablakot és írta, hogy van vmi szoftver frissítés. Nyomjam meg a telepítést. Megnyomtam, majd félutón kidobott egy hibakódot, és annyi. Nemtudtam telepíteni. Akkor most ha meg letörlöm a frissítéseket, és nem jön be.. Windows update-ból hogyan tudnám újra leszedni, mert ott semmi ilyesmi nincs.
2010. nov. 4. 13:47
 26/26 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, az egyetlen megoldás a Windows újratelepítése, és megfelelő sorrendben, (SP3 + Microsoft Update) Frissítések telepítése
2010. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!