Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a Windows...

Miért írja ki a Windows update ezt a hibát? Valaki aki ért hozzá, légyszi segítsen, mert felrobbanok.

Figyelt kérdés

Rámentem a start > minden program > Windows update-re, mert le akarom tölteni a Windows SP 3-mat, és a Microsoft honlapján azt írja menjek a Windows updatetbe, és majd ott lesz a service Pack 3. Én rá is mentem, és bejött az internet Explorer, ( [link] ) erre az oldalra vitt, és írja, hogy a webhely új szolgáltatásokkal bővült. Blabla és kattintsak a telepítés gombra. Rámentem tölt meg minden, majd kiírja hogy a webhely problémába ütközött, ezért nem tudja megjeleníteni a kért oldalt. Hibakód : 0x8024D007

Megörülök, most komolyan mi a f*sz baj van, és miért nem tudom kiválasztani a service Pack 3 letöltését ?? :( :@


2010. nov. 3. 13:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ahová letöltöttem ott egy ilyen van : WindowsXP-KB936929-SP3-x8... van. Ha arra rákattintok feljön a futtatásos ablak
2010. nov. 3. 18:34
 12/26 A kérdező kommentje:
Ja igen ez a neve: WindowsXP-KB936929-SP3-x86-HUN.exe :D
2010. nov. 3. 18:36
 13/26 anonim ***** válasza:

a víruskergető kikapcsolása után, Futtatás!

(hagyd nyugodtan dolgozni, NE nyúlj bele a telepítésbe.

a végén kérni fogja az újraindítást! csak akkor nyúlj bele!)

2010. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
hopsz, a vírúsírtót nem kapcsoltam ki. későn olvastam el xD DE azt hiszem le van járva már xD Amúgy már most tovább töltődött, mint reggel. Túl van a felén, reménykedem hogy sikerülni fog.
2010. nov. 3. 18:41
 15/26 A kérdező kommentje:
Ajj b*szki ne már. :( elszóltam magam. Megint kiírta, hogy hozzáférés megtagadva. DE mi a p*csa baja van, most őszintén ?!
2010. nov. 3. 18:44
 16/26 anonim ***** válasza:

nyugi..

próbáld meg újból telepíteni, de előtte a vírusírtót kapcsold ki (az is bele szokot szólni, a frissítések menetébe)

2010. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De mondom a vírusírtó le van járva, de inkább le is törlöm és megpróbálom megint. De már vagy 4x próbálkoztam, mindig ezt írja ki : hozzáférés megtagadva. Komolyan nem értem miért nincs szerencsém legalább ebben. Nagyon peches vagyok, úgy sem fog sikerülni, ugyan miért is sikerülne ? Miért is könnyítené meg valamivel is a helyzetem ? :( Reménytelen....
2010. nov. 3. 19:25
 18/26 anonim ***** válasza:

Itt van a Microsoft supportról néhány tipp. [link]

[link]

Nézd végig, van benne olyan is, hogy a proxy az oka.

2010. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Tessék, ez van: tele van fertőzéssel a géped, azért nem engedi a frissitést a Microsoft szervere. Ezt olvasd el, aztán totális vírusirtás és újratelepítés.

[link]

2010. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!