Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen számítógép konstrukción...

Milyen számítógép konstrukción fut rendesen a GTA EFLC?

Figyelt kérdés
Egy VAIO laptopom van, 2,26 GHz (Turbo: 2,56 GHz) Intel Celeron i5 procival, 4GB memóriával, 64 bites Win 7-tel, a videókártyám ATI Radeon HD 5650 1024MB. De ez úgy látszik, nem elegendő neki, mert iszonyatosan szaggat. Hiába patcheltem és vettem minimumra a grafikát és a felbontást. Gondolom, az is baj, hogy laptop. Milyen PC konfigurációt ajánlanátok, amelyen ez is, és minden játék problémamentesen megy? Mert befizetnék egy asztali gépre, ha ez megoldást jelent a gondokra.
2010. nov. 18. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy inkább vegyek egy XBOX-ot, s azzal jobban járok? Azt meg rendszeresen flashelni kell, ami nem olcsó mulatság, hogy fussanak rajta az újabb játékok.
2010. nov. 18. 21:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos az a gond hogy azaz i5 szerintem 2 magos de még ha négy is lenne 2,56 ghz nem számít túl izmosnak. Videókártya se egy erőmű. Naponta állítanak itt össze konfigot játékra szóval ha nem bánod ezzel most nem szenvednék.
2010. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!