Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Szükség van a HDA Audio...

"Szükség van a HDA Audio buszillesztőprogramra, de nem található. " esetén mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 15:35
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Felmész a hangchip/alaplap/laptop gyártójának honlapjára leszeded és föltelepíted.
2011. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hang kártya driverrel szüttyögök.

Szerencsére sok kínlódás után, találtam végre egy jó drivert.

(hang kártya típus : Analog Devices AD1988A @ nVIDIA nForce 6100-400/405/420/430 (MCP61) - High Definition Audio Controller PCI )

Alaplap márka : Asus N13219

Nem tudnál utána nézni? Kérlek:) Eléggé butácska vagyok ezekhez :(

2011. márc. 18. 16:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos kiderítettem azthiszem!

Remélem, hogy másnak is sokat segít majd ebben a kegyetlen csunya gond-ban!:)

Nos

A lényeg, hogy ha sp2-esed van, akkor töltsd le az sp3-at elsősorban.

Link: [link]


Ha ez megvan, leszedted, feltetted, és még mindíg nem működik a dolog, akkor tedd ezt :

(nem mindenkinek működik.)


* 1. lépés


Menj Start > Futtatás, és írd be a Regedit


*2. lépés


Nyisd meg Windows Registry Editort. Ez megnyitja a Windows Registry Editort(írd be regedit) Következő. kövesd a helyeket,(a kis [+] jelek látod mellett a mappákat.)


HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows\CDSVersion HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Windows \ CDSVersion


*3. lépés


Írd át a CSDVersion-ban az értéket 200-ra.(Eredetileg sp3-nál 300-on van)

Remélem, ez segít mindenkinek! Egy angol illető írta ezt le, én fordítottam! Sok sikert emberek!:)

2011. márc. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!