Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linuxot tegyem fel?...

Melyik Linuxot tegyem fel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy dell laptopom core i5 proci 3 giga ram és szeretnék rá linuxot tenni de fogalmam nincs melyikkel járnék a legjobban. fasza animációkat szeretnék tudjátok amit a videokban is látni szoval melyiket tegyem fel?
2011. ápr. 28. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a SUSE linuxot javasolnám, szerintem az egyik leginkább felhasználóbarát verzió, könnyű beállítani, szép felülete van (bér az testre szabható), szóval "kezdőknek" is ezt szokták javasolni...


De ha gondolod, válogass: :-D

[link]


Pedro

2011. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
most jön ki/jött ki új verzió az ubuntuból, csili-vili új felhasználói felülettel, azt próbáld meg szerintem.
2011. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a Kubuntu 11.04? és ez támogatja akkor az i5 procit... windows mellé tenném fel egyenlőre ami a C-n van. rakhatom a Dre nem lesz semmi összeakadás? köszi a válaszokat
2011. ápr. 29. 00:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Összeakadás nem lesz, csak készíts neki egy külön partíciót. Ha a kinézet fontos, akkor vagy az új Ubuntu az Unity felülettel, vagy KDE felülettel a Linux Mint vagy OpenSuse. Ezek mind kellemesen felhasználóbarátak.

Ha csak kipróbálni, kísérletezgetni szeretnél telepítés nélkül, akkor javaslom a pendriveról való futtatást. Itt találsz egy kellemes programot hozzá:


[link]


Csak letöltöd, futtatod, legördülő menüből kiválasztod, milyen linuxot szeretnél. A program letölti neked és felteszi pendrivera. Sok sikert!

2011. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. ápr. 29. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak kiprobálni szeretnéd - Wubi

[link]

hogyan:

[link]

2011. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!