Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek, ami...

Flor02 kérdése:

Olyan programot keresek, ami átalakítja a képet Word dokumentumokká, tudtok ajánlani valamilyen programot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ezt hogy érted???

ilyet még tanári pályafutásom során nem hallottam

2011. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a dolognak. De ha a Word-ben képet akarsz látni, vagy úgy akarsz .doc formátumba menteni hogy az csak a képet tartalmazza, akkor megnyitod a wordöt, és betallózod a képet. Ott tudod formázni is valamennyire, majd elmented a dokumentumot.
2011. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Google Docs

[link]

2011. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 legendavagyok01 ***** válasza:
Mármint ha szkennelt dokumentumból akarsz .doc-ot.(Egyébként a kérdés úgy is hülye.)
2011. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Google docsnak mi köze van ehhez?
2011. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Csorby ***** válasza:
totálcommanderbe átnevezed a fájlformátumát word fájlformátummá,nemtom mos hirtelem mi a fajlformátuma a workd nek.talán igy jólessz,de énse értem nagyom mit akarsz...
2011. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 legendavagyok01 ***** válasza:
Google Docs-nak annyi köze van hozzá, hogy működik a magyar OCR. Vagyis ha egy dokumentum képként van meg (mondjuk szkennelve), azt átkonvertálja sima dokumentummá.
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Csorby ***** válasza:
nagy hülyeséget írtam,ne foglalkozz vele..
2011. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kacsaf ***** válasza:
Szerintem úgy érti hogy a képen látható betűket felismeri, és átalakítja szöveggé. Ezzel is megelőzni a sok gépelést... :)
2011. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha valóban az kell amit Kacsaf mondott, úgy a 2007estől az office OneNote programjának van egy karakterfelismerő része. vagy fél éve használtam utoljára úgyh pontosan nem emlékszem hogy működik, de 2 v 3 kattintás volt hogy vágólapra menjen, onnan meg egyszerű beillesztéssel átraktam wordbe. viszont nem 100%os, magyar ékezetes betűket eleve felejtsd el, angol szöveggel úgy 90%ban elboldogult. persze ez függ a kép minőségétől, és h eleve mennyire olvashatóak (szgép számára) a betűk
2011. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!