Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szaggat a Win 7. MI lehet a...

Szaggat a Win 7. MI lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Hi. Szaggat a az új Windows 7 Ultimate x64-es rendszerem.

Konkrétan olyan formában, hogy bármilyen videó, még a flash is szaggat, kb. másodpercenként. Nem áll le a gép meg semmi, de látható akadás van.


Hardverek:

Rendszermemória 2048 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM) ,

CPU típusa: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3021 MHz (16 x 189),

Alaplap neve: Gigabyte GA-MA770T-UD3 (2 PCI, 4 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Videokártya neve: NVIDIA GeForce 7300 GT (256 MB)


Windows 7 Upgrade Advisor mindent megfelelőnek talált.


VGA driver telepítve egyenesen nvidia.com-ról a legújabb drivert.

Directx9 van. (nagyobb x nem támogatott)

Windows XP alatt tökéletesen fut minden.

K-lite mega codec pack-ot használok, ami nálam mindig is tökéletes volt, de már más codeket is kipróbáltam és nem történt változás.

Telepítés során semmi gond nem történt, többször és több féle win 7et is megpróbáltam már, hátha az a baj, de a probléma nem szünt meg.


Valaki tudna nekem segíteni hogy mi lehet a probléma?

Előre is megköszönöm.


2011. júl. 31. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szaggat de valaki megmondhatná a választ mert ujratelepiteni pl win xp vel nem igazán akarnám
2011. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk 2 gigára a 64bit kicsit sok.......
2011. aug. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Minimum még 1x enyi ramot rakj bele
2011. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel 32 bites Windows 7-et, benne van a telepítő lemeze a csomagolásban. Attól talán jobb lesz... Vagy ha torrentről szedted le a Win 7-et, akkor meg onnan töltsd le a 32 bites változatot.
2011. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

64bites operációs rendszer 2GB RAMra? O.o

32-est pakolj fel, akkor valószínűleg nem fog szaggatni. Nekem is hasonló configom van, a processzor gyengébb sokkal, az kétmagos AMD, de a VGA-m meg erősebb. Ha 32bitessel sem jó, akkor csere egy erősebb kártyára, lehetőleg AMD Radeon HD 4xxx, minimum 512MB VRAM és GDDR3.

2011. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma veszek néhány dvd-t és majd rápróbálok az egyes rendszerekre. Rémlik nekem hogy már a 32-es win 7et is próbáltam és ugyanaz volt , de nem vagyok benne biztos. Annyi tuti, hogy a 32-es Windows XP az tökéletesen fut. (csak már újítanék...)

Illetve a 32bites rendszer kifogja rendesen használni az 1333as Ramokat, illetve úgy láttam hogy 4 magtól már jobban ajánlott a 64bites rendszer. Amúgy köszi a gyors válaszokat.

2011. aug. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!