Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kezdjek el WOWozni?

Hogyan kezdjek el WOWozni?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek WOW-hoz? Honnan töltsem le? Hol kell regisztrálni? stb.. valaki segítsen!
2011. aug. 18. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg kell venned a Battle Chestet ami tartalmazza a classic wow-ot és a Burning Crusade Kiegészítőt. (~6000Ft)


A Wrath of the Lich King kiegészítőt (~6000Ft)

A Cataclysm kiegészítőt (~8500 Ft)


Regisztrálsz battle.net-re ott aktiválod a játékaidat. Telepíted szépen sorba. Ha mind felment akkor a launcher automatikusan fel patcheli neked a szükséges verzióra. Aztán belépsz a regisztrált felhasználóddal és már játszhatsz is. Azt hiszem kapni fogsz valamennyi időt ajándékba még ingyen játszhatsz, ha az lejár akkor két havonta 7500Ft-t kell fizetned hogy játszhass.


A kiegészítőket nem muszály egyszerre venni mert pl a BC kiegészítőt csak 60-asszint felett tudod kihasználni. Wotlk-t 70 fölött Cata-t 80 fölött. Tehát később is megveheted.


Remélem tudtam segíteni. :)

2011. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ingyen akarok csak asszemennek a neve: valami Tört szerver nem akarok fizetni érte,sem megvenni
2011. aug. 18. 17:04
 3/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

jaaa hogy ingyér kell???


na akkor más a szitu.


bemész egy szoftvert árusító boltba, előveszed a durcásabb éned és jól befenyíted az eladót. ellopod azt ami kell hozzá és már meg is van ingyenesen.

2011. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah az más. Akkor írj egy privát üzenetet meg egy msn címet aztán segítek. :D
2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne wowozz! Én egyszer játszottam, nagyon tetszett, napi 10 óráál meg se áltam. Aztán 1 hónap után észekaptam, hogy ez már függőség, alig eszek. Ott egyből letöröltem a játékot. Azóta nem nagyon játszok csak counter striekot néha a haverokkal. Még mindig sokszor azt mondom, hogy de jó lenne wowozni, de aztán inkább nem. Nem akarok függőséget. Ha ott akkor nem hagytam volna abba, ezelőtt 2 évvel, talán még most is egész nap azzal játszanék.
2011. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyere eredetire , megveheted neten a battle.net ről , később pedig goldból fizetheted , kb 10k i hónap játék és az a 10 k t össze lehet szedni 1 nap alatt . irj privátot ha akarsz jönni , meghívlak és 3x os xp vel fejlődhetünk és van vmi szorzó a repura is , de asszem az 2x es csak. ha rákockulunk 1 hét alatt kész a 85 ös kari de ahoz éjjelnappali függés kell
2011. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó sry ha éjjelnappal akk kész a kari 3 - 4 nap alatt
2011. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
mychip válaszát olvasva már értem miről beszélt a korábbi kommentelő. a függőség totális példája :D:D
2011. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát igen... :) régen én is játszottam, szint úgy kitöröltem a játékot, ami már vagy 2 éve nálam is... most 3 hónapja játszom megint és semmi észrevétele a függőségnek... eleinte félltem én is, ne hogy függő legyek, de aztán rájöttem, hogy tudom magam kontrolállni, és nem kockulok bele. Van mellette normális életem is :)
2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!