Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A counter strike 1.6 szekely....

A counter strike 1.6 szekely. Zapto. Org verziója miben különbözik az eredeti-től?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kellemes emléket idéz ez a kérdés. Jó pár éve még én és az egyik barátom voltunk a szekely.zapto.org üzemeletetői. Iskolások voltunk, bele voltunk bolondulva a CS 1,6-ba. Majd ahogy mindenki más felnőttünk.


A szerver teljesen magyar volt, ami részben az én érdemem, rengeteg órát beleöltem a pluginok magyarításába és írásába. Ugyanakkor a játékot is magyarosítottuk, és szét moddoltuk, ahogy azt kellett...


De hogy válaszoljak az amúgy tuti elfelejtett kérdésedre: ez a verzió magyar minden menüben (ha jól emlékszem), illetve az akkori legvagányabb skinekkel van szétmoddolva, amitől bár jól nézett ki, de laggolt mint a franc. Bár a mai gépeken kitudja...


Amúgy ha van egy másolatod belőle, küld el valahogy nekem, vagy válaszolj ide, mindenképp szeretnék egyet nosztalgiázni vele.

2015. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!