Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVP2 alien éjjel látás problém...

AVP2 alien éjjel látás probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én az Alien vs. Predator 2-be szeretnék segítséget kérni hogy amikor az aliennél éjjellátásra kapcsolok akkor csak egy nagy fehérség van az éljellátás helyet....Mit tegyek valami tanács????
2012. márc. 10. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy laptopon játszok....Acer aspire 5315-ös laptopon.....A rendszerkövetelmények megvannak és windows7 32bit es szoftvert használok!Max ha nincs rá megoldás játszok a régebbi gépemen....
2012. márc. 10. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
az egész képernyő fehér vagy így látsz: [link] ?
2012. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kaitosan válasza:
Helo az én problémám ugyanez ha Aliennél éjjellátásra váltok fekete lex minden csak a célkereszt az élet amit látsz semmi mást plussz a Predator-nál a 3.dik zöld vagyis a predatorokat észlelő látásmód sem megy.Én is laptopon viszem amugy.Valaki tudja mivel lehetne orvosolni vagy mit lehetne tenni ez ügyben?
2013. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A videó kártyátok nem kompatibilis az avp2-ben használt shaderekkel, azt hiszem... megoldás: hardver csere...
2015. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Látom, hogy nagyon régi a kérdés, de azért válaszolok, hátha valaki idetéved ezzel a problémával.

Van egy látásmód mod a játékhoz, ami kiveszi az invertált színeket ezekből a látásmódokból, mert azok okozzák ezt.

Csak keressetek rá, hogy "Avp2 alien vision mod" és válogassatok. :)

2017. jún. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!