Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért használja a legtöbb...

Miért használja a legtöbb ember a firefoxot, amikor vannak sokkal jobb böngészők is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

relatív, hogy melyik a "jobb".

mindenki azt használja, amelyik a legjobban tetszik neki.

2012. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szokás kérdése.

Én hol a Chrome-t hol a Firefox-ot használom, felváltva. Chrome tud fordítani, ezért néha mind a kettő ott van megnyitva a Tálcán.

2012. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vannak jobbak? Több is? Mesélj.
2012. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember hajlamos az önkínzásra és ezért........ember, honnan szedted ezt? Neked nem az a favorit és akkor már nem is jó?
2012. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
opera és chrome után rémálom volt a firefox....
2012. ápr. 27. 22:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért? Hiányzott a sok hülye reklám? Vagy esetleg nem is vetted a fáradságot, hogy kihasználd a Firefox képességeit?
2012. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálam van a Mozilla Firefox-ban NoScript, Adblock Plus és WOT. Egyáltalán nem látom a reklámokat, de nem is hiányoznak. Nincsenek káros scriptek sem. Adblock Plus-hoz le kell tölteni külső szűrőket (magyar, román, német), NoScriptet erősre beállítani és kész. Ez a kulcsszó: Beállítások.
2012. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az Opera és a Chrome is jók. Megszoktad őket, persze hogy szokatlan utána egy másik böngésző. Nekem fenn van mind a három és bár többnyire a Firefoxot használom, szoktam a másik kettőt is. Vannak különbségek, de egyiktől sincsenek "rémálmaim"....:)
2012. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Miért? Hiányzott a sok hülye reklám?"...csak úgy elmondanám hogy az összes böngészőhöz van reklámszűrő.


De amúgy rohadtul egyre megy ki mit használ, nekem 4 van fent.

2012. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg három, Google Chrome, Mozilla Firefox (mindkettő automatikusan frissiti magát), valamint a csak frissitésekhez használt Internet Explorer.
2012. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!