Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows-ban mi a pagefile. Sys?

A windows-ban mi a pagefile. Sys?

Figyelt kérdés
nemrég töröltem a hiberfil.sys-t, mert 5 gigásra dagadt a kis roohadék, de észrevettem, hogy a pagefile.sys pedig 6 GB-os.

2012. júl. 8. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy ez a lapozófájl.
2012. júl. 8. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a pagefile az a lapozó fájl, amit a windows ram ként használ a merevlemezeden. a Hiberfile meg a hibernáláshoz szükséges helyet foglalja le... az ha jól tudom mindig annyi amennyi ram van a gépben (de kikapcsolható és akkor talán eltünik)

Valahogy így. Bocsi ha hülyeséget irtam valahova, aki jobban tudja javítson ki.

2012. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy átraktam másik partícióra a lapozófájlt, mert a c meghajtón kevés volt a hely, gy tulajdonképpen meg is oldódott a problémám. De azért köszi!
2012. júl. 8. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első. Egyik a lapozófájl a másik hibernáláshoz kell. Utóbbi kikapcsolható a windowsban a lapozófájl meg áttehető szintén a windows beállításaiban és nem csak úgy átmásolással....
2012. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A windows beállításoknál tettem át természetesen. Most a c-n van egy 16 mbyte-os, és egy 6 gigás van a d meghajtón. (6 giga ramom van.)
2012. júl. 8. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Így teljesen korrekt...
2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!