Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene HP Pavilion g6 g6-2200...

Kellene HP Pavilion g6 g6-2200sh laptophoz valaki tud win7 drivert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Helló! Vásároltam pár napja egy HP Pavilion g6 g6-2200sh márkájú laptopot és telepítettem rá a Windows 7 Professional x86 verzióját. Az lenne a gondom hogy miután sikeresen telepítettem rá az oprendszert észrevettem hogy szinte az egész bal oldali része(USB,Ethernet csatlakozó,SD kártyaolvasó és a Bluetooth) nem működik. Megnéztem és érzékeli, hogy benne van mind, csak nincs illesztőprogram hozzá.. HP oldalán utána néztem és csak Win8 illesztőprogramok vannak. De csak legvégső esetben szeretnék rá Win8-at rakni. Van ötletetek hogy lehetne megoldani hogy Win7 maradjon rajta és működjön minden?

2013. febr. 11. 21:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És restartolj is telepítés után.
2013. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Net és bill jó lett kivéve hogy a wifi-t nem tudom bekapcsolni.. de az gondolom driver hiánya miatt.. sd kártyaolvasó és 2db usb 3.0 nem megy
2013. febr. 12. 17:08
 13/22 anonim ***** válasza:

HP wireless button: [link]


A kártyaolvasó driver pedig win7/8 tehát annak is működnie kellene, hibajelzés van az eszközkezelőben?

2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már jó minden kivéve a 2db USB 3.0-át.
2013. febr. 12. 20:23
 15/22 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben van sárga kérdőjel valahol?

Ezt próbáld meg esetleg: [link]

2013. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Na valahogy meglett minden.. :D egy másik chipset-et próbáltam telepíteni de nem is engedte feltenni és eltűnt a sárga jel az USB mellől :) Úgyhogy már tökéletesen jó ha minden igaz :) Egy ismeretlen eszköz van már csak ott az eszközkezelőben. Köszönöm szépen a segítséget sokat segítettél!
2013. febr. 12. 20:42
 17/22 A kérdező kommentje:
Még lenne még 1 gond szerintem :/ Azt írja hogy egy alapvető VGA integrált videókártya van benne... De viszont van a Laptop-on HDMI kimenet szóval annyira csak nem lehet rossz benne a videókártya.. De a driver ami meg van hozzá az nem működik :/ Tudna valaki ajánlani hozzá driver-t?
2013. febr. 13. 17:21
 18/22 anonim ***** válasza:

MI az hogy a driver nem működi?

A hdmi kivezetés nem jelenti azt hogy jó teljesítményű a videóvezérlőd, két lehetőség van vagy intel hd van benne illetve van olyan modell amiben amd kártya van, futass egy gpu-z képet had lássam mi van benne.

[link]

2013. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát eléggé érdekes amit mutat de nézd meg te is!

[link]

2013. febr. 13. 17:40
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez egy intel hd lesz:

[link]


Írj hogy jó lett e azért.

2013. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!