Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene HP Pavilion g6 g6-2200...

Kellene HP Pavilion g6 g6-2200sh laptophoz valaki tud win7 drivert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Helló! Vásároltam pár napja egy HP Pavilion g6 g6-2200sh márkájú laptopot és telepítettem rá a Windows 7 Professional x86 verzióját. Az lenne a gondom hogy miután sikeresen telepítettem rá az oprendszert észrevettem hogy szinte az egész bal oldali része(USB,Ethernet csatlakozó,SD kártyaolvasó és a Bluetooth) nem működik. Megnéztem és érzékeli, hogy benne van mind, csak nincs illesztőprogram hozzá.. HP oldalán utána néztem és csak Win8 illesztőprogramok vannak. De csak legvégső esetben szeretnék rá Win8-at rakni. Van ötletetek hogy lehetne megoldani hogy Win7 maradjon rajta és működjön minden?

2013. febr. 11. 21:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi jó lett a driver. A programba még mindig nem mutatja az adatokat viszont a játék már fut rajta úgyhogy jó lesz. Köszi szépen a segítséget!
2013. febr. 13. 18:17
 22/22 petxx88 válasza:
Helló.Ugyan ezt hp pavilion 17-e050sh -en nem tudom megcsinálni :( tud valaki segíteni....nem kell Windows 8
2013. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!