Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak a játékok...

TheFox kérdése:

Miért szaggatnak a játékok miután felrakom a VMware-t?

Figyelt kérdés
Az előbb felraktam a VMware Workstation 9.0.1-et. Tökéletesen működik viszont mióta fennt van a gépen az eddig simán 30fps-el futó játékok szaggatnak (nem virtuális gépen) és még azt is észrevettem, hogy nem használják ki annyira a gépet mind az előtt. Próbáltam letörölni a VMware-t, de még mindig szaggatnak a játékok. Nem ez az első alkalom, mert már máskor is előjött ez a probléma, igaz akkor egy gép újratelepítéssel megoldottam, de most nem akarom újrarakni a gépet.

#szaggatás #VMware #virtális gép
2013. febr. 26. 20:05
 1/10 csacsi2 ***** válasza:

Nem hiszem , hogy a VMware okozta, hacsak nem fut játék közben aminek semmi értelme. Én inkább a Xenocode -ot preferálom, ha portable...

Registry pucolás (portable progik főleg VMware, ezért nem szeretem) telepíkolják.

Töredezettségmentesítés

Ideiglenes fájlok kitakarítása.


Ennyit tehetsz nem tudom milyen takarító programjaid vannak Nekem jók de fizetősek.

2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem futott közben semmi. Your-Uninstaller-el letöröltem és CClean-t is csináltam.
2013. febr. 26. 20:22
 3/10 csacsi2 ***** válasza:

Your uninstaller egy olyan xy hogy levakarni is nehéz. Uninstall programnak használj olyat ami telepítés felügyelettel rendelkezik (Uninstall tool, total uninstall)

Ha portable progikat készítesz, akkor a Total uninstallal reg fájlba mentheted a telepített program bejegyzéseit amit csak importálsz a készítő programba. Erre én a Spoon Studio -t használom.

CCleaner meg jo általános takarításra, de registry pucoloja gyenge.Inkább Registry Reviver vagy jv16powerTools!.


esetleg a ccleanerhez használd ezt nem kissé kibővíti a CCleaner fájltisztítóját!!!

[link]


töredezettségmentesítés meg alap, a Win beépített mentesítője sz@r bár a Win7 -től beszállt a fejlesztésbe a Diskeeper!

Ez utóbbit ajánlom.

2013. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz! Kipróbálom a programokat.
2013. febr. 26. 20:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem használt :(
2013. febr. 27. 18:04
 6/10 csacsi2 ***** válasza:

játékok töredezettsége tudja leginkább szaggatni és a háttérben futó folyamatok, vírusírtó/tűzfal akadályozza, jobbat nem tudok.

Eseleg felbontást nem bírja (grafikai beállítások)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még, USB-ről bootolva lehet Win8-at javítani?
2013. febr. 27. 20:40
 8/10 csacsi2 ***** válasza:

Amennyiben bootolhatóvá teszed a pendrive -ot akkor igen.

Win8 nál nem tudom működik -e a flashboot, de vannak más boot pendrive progik is (google)

pl.:WinToFlash

[link]

2013. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvan! Csak resetelni kellett a videókártya drivert. Már majdnem újraraktam a gépet :)
2013. márc. 1. 21:56
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

Jobb mint újratenni!

Én 4 éve nem nyúltam a videokártya beállítások -hoz, frissítés meg 2005 -óta nincs szóval úgymarad....

Ja de 1x akkor is csak felbontás az új monitor miatt!

örülök hogy sikerült!

2013. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!